Katarek już od 11 lat pomaga mamom w walce z katarem!

2016-12-08 13:28

Katarek Plus to innowacyjny aspirator kataru podłączany do odkurzacza. Przeznaczony jest do odciągania wydzieliny z noska dziecka już od pierwszego dnia życia.

Katar to nie tylko zatkany nos, ściekanie wydzieliny do gardła i jej wypływanie na zewnątrz. U małego dziecka katar to przede wszystkim trudności z karmieniem, ze spaniem i ogólnie gorsze samopoczucie. Zwykły katar może być początkiem zapalenia oskrzeli, płuc czy ucha. Czyszczenie nosa i odpowiednie nawilżanie śluzówek to podstawa leczenia kataru.
Każdorazowo, używając aspiratora, powinno się  zakrapiać nosek dziecka solą fizjologiczną. Ułatwi to odciągnięcie wydzieliny, a po całej procedurze nawilży śluzówkę jamy nosowej. Proces powtarza się kilka razy dziennie. Użycie aspiratora udrażnia nosek maluszka, dzięki czemu ułatwia mu oddychanie i zapobiega dalszym powikłaniom.
Tylko zastosowanie jednostajnej siły ssącej gwarantuje usunięcie stosunkowo dużej ilości wydzieliny. Katarek Plus podłącza się do odkurzacza o mocy 800–1800W, a znajdujący się w komorze mechanizm redukcji siły ssącej sprawia, że jest ona bezpieczna dla niemowląt. Aspirator Katarek Plus ma rozkręcaną komorę, która umożliwia zachowanie odpowiedniej higieniczności produktu. Odciąganie wydzieliny wykonuje się u dziecka w pozycji leżącej lub siedzącej, przykładając końcówkę do otworu nosowego na 5-10 sekund (do każdej dziurki), całość powtarza się od 3 do 5 razy dziennie. Po wykonanym zabiegu należy umyć aspirator ciepłą wodą z mydłem.
Katarek wyleczył już ponad 500 000 małych nosków!
Walcz z katarem zdecydowanie. Dzięki temu unikniesz  rozwoju infekcji i niepotrzebnych powikłań!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza