Kiedy liczy się tylko to co najlepsze...

2014-02-06 9:49

Nowa kolekcja produktów marki Hilding (firmy Hilding Anders Polska) to dwa całkiem nowe materace dla najmłodszych – Baby Coco z wewnętrzną warstwą kokosu oraz innowacyjny Baby Safe ze specjalnym profilowaniem wewnętrznej pianki.

materace hilding
Autor: _materialy_prasowe

Baby Coco to materac z usztywniającą warstwą kokosu, ale dla lepszej higieny i komfortu dziecka ukrytą między dwoma warstwami pianki Flexifoam. Z jednej strony pianka jest gładka, z drugiej natomiast profilowana (wzór Eggshape), co zapewnia delikatny efekt masażu. Dzięki temu, że materac jest dwustronny, można dowolnie go obracać i układać maluszka z jednej lub drugiej strony, zależnie od upodobań i preferencji rodziców. Każde rozwiązanie jest bezpieczne i zdrowe dla dziecka.
Baby Safe to unikatowe rozwiązanie na polskim rynku. Dzięki podwyższonym krawędziom wkładu materac jest bardzo bezpieczny – można z niego korzystać także poza łóżeczkiem, gdyż dziecko łatwo się z niego nie zsunie. Rdzeń wykonano z wysokoelastycznej, antybakteryjnej pianki (certyfikat Ultra-fresh). Umieszczone w niej otwory gwarantują doskonała wentylację materaca.
Oba modele mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka (nr Op-4539, ważna do 15.06.2016 r.).
Są dostępne w antyalergicznych, zdejmowanych pokrowcach z delikatnej i przyjemnej w dotyku tkaniny w subtelne dziecięce wzory, w dwóch wymiarach: 60 x 120 cm i 70 x 140 cm. Obowiązuje na nie 10-letnia gwarancja.

Listę salonów, w których można kupić oba materace można znaleźć na stronie internetowej firmy Hilding Anders Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza