Kobieca latarka

2013-02-25 7:00

Zimowe spacery z dziećmi to przyjemny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Niestety o tej porze roku szybko zapada zmrok. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie niedużą latarkę, która w razie potrzeby pozwoli oświetlić drogę do domu lub odnaleźć klucze.

Skutecznym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji latarka VARTA LED Lipstick Light. Urządzenie, które kształtem i rozmiarem przypomina szminkę, wyposażone jest w 0,5-watową, wysokowydajną diodę LED. Zapewnia ona niezawodne i jasne źródło światła wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Ten poręczny gadżet posiada również wodoodporną obudowę, która z łatwością poradzi sobie z kroplami deszczu lub płatkami śniegu. Dodatkowo zintegrowana smycz ułatwia noszenie, a dzięki fluorescencyjnemu przyciskowi włączania i wyłączania łatwo odszukać latarkę w ciemności. Latarka jest dostępna w dwóch kolorach – turkusie i subtelnym różu.
Sugerowana cena detaliczna: 24,99 zł. Więcej szczegółów na stronie internetowej firmy VARTA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza