Kolalik: ubrania dla dzieci, zainspirowane przez rodziców

2013-12-01 7:00 Materiał sponsorowany

Jakość, przystępna cena i funkcjonalność. Takie właśnie powinny być ubranka dla dzieci. Jeśli do tego dodamy jeszcze ciekawe, oryginalne wzory i modele, otrzymamy idealne ubranka dla dzieci. Szukasz takich ubranek? Koniecznie musisz poznać Polską markę Kolalik.

kolalik ubrania dla dzieci
Autor: _photos.com

Spis treści

  1. Kolalik to ubrania zainspirowane przez rodziców
  2. Kolalik wspiera dzieci z domu dziecka

Drodzy Rodzice na rynku pojawiła się nowa firma odzieżowa pod marką Kolalik, która produkuje wyłącznie z polskich materiałów i tylko w Polsce. Jak widać można prowadzić biznes i wpierać polską gospodarkę. Co ważniejsze Kolalik zachowując wysokie standardy jakości, proponuje nam umiarkowane ceny i bardzo funkcjonalne modele.

Kolalik to ubrania zainspirowane przez rodziców

Jak sama firma zapewnia przy projektowaniu ubrań wsłuchuje się w zdanie dzieci i rodziców i uwzględnia uwagi w swoich wyrobach. Kolekcja jest przez to bardzo ciekawa, kolorowa, niepowtarzalna. Krótkie serie sprawiają, że dziecko nasze nie będzie tak samo ubrane jak 90 proc. dzieci w naszych przedszkolach czy szkołach. Wychodząc naprzeciw zapracowanym rodzicom Kolalik sprzedaje swoje wyroby wyłącznie przez sklep internetowy pod adresem www.kolalik.pl, który jest przyjazny w obsłudze. Wyroby wystawia także na portalu allegro.

Kolalik wspiera dzieci z domu dziecka

Jeśli zajrzymy na facebook’a, można się dowiedzieć więcej o działalności społecznej Kolalika. Otóż część swoich przychodów przeznacza na wspieranie domów dziecka w Częstochowie. Dzieci z tych domów chodzą w ubraniach Kolalika oraz uczestniczą w zajęciach sportowych finansowanych przez firmę. Dodatkowo dba o rozwój dzieci z ubogich rodzin, wspierając kluby sportowe KS Wojownik i sekcję judo w Mysłowicach. Podsumowując produkty Kolalik są wygodne, nie przeszkadzają w zabawie naszym dzieciom, są niepowtarzalne i wysokiej jakości z polskich materiałów. Jednocześnie firma jest odpowiedzialna społecznie i jak widać przyjazna wszystkim dzieciom wspierając domy dziecka w Częstochowie. Zachęcamy zatem do zakupów na stronie www.kolalik.pl, gdyż daje to gwarancje satysfakcji oraz spełniania misji społecznej, wspierania innych ubogich dzieci. Kupując wyroby firmy pomagamy innym.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza