Kołyska dla dziecka – jak pierwsze łóżeczko

2013-05-24 11:44

Kołyska dla dziecka często jest traktowana jako pierwsze łóżeczko. To oczywiste, że musi być bezpieczna i wygodna. Na co zwrócić uwagę, wybierając kołyski dla dzieci, aby zagwarantować im spokojny i komfortowy sen?

kolyska dla dziecka jak pierwsze lozeczko
Autor: _materialy_prasowe

Wybór kołyski powinien być przede wszystkim podyktowany bezpieczeństwem. Dobrze, jeżeli kołyska dla niemowlaka wykonana jest z bezpiecznych materiałów (np. drewno) i z zachowaniem wszelkich europejskich norm bezpieczeństwa. Zastosowane do produkcji farby i kleje muszą być nietoksyczne i wytworzone najlepiej na bazie wody.
Warto zastanowić się nad wyborem takiej kołyski dla dziecka, w której kołysanie odbywa się w poziomie. Taki mechanizm uniemożliwia wprowadzenie kołyski w zbyt silne, a tym samym niebezpieczne ruchy – kołysanie odbywa się więc w sposób bardzo płynny i przede wszystkim bezpieczny. Tego typu rozwiązanie stosuje firma Troll Nursery, której kołyski Anna Glider Crib (dostępne w ofercie Lulubaby) cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dodatkowo mechanizm ten można zablokować i w ten sposób uzyskać łóżeczko dla dziecka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza