Komary nie mają szans

2013-05-31 15:21

Chicco Roll On, Spray oraz Żel przeciw komarom to nowa, letnia linia naturalnych preparatów odstraszających owady. Została stworzona specjalnie dla niemowląt i dzieci, a także kobiet w ciąży i wszystkich osób z bardzo wrażliwą i delikatna skórą.

komary nie maja szans
Autor: _materialy_prasowe

Linia zawiera aktywny składnik pochodzenia naturalnego Citrodiol – ekstrakt z australijskiego gatunku eukaliptusa (Eucalyptus Maculata Citrodiora). Jest  on powszechnie znany z właściwości odstraszających owady. Wszystkie produkty zostały przetestowane dermatologicznie, są bezpieczne i odpowiednie dla najbardziej delikatnej skóry. Nie zawierają alkoholu, barwników i parabenów – dlatego są polecane nawet dla niemowląt od 3 miesiąca życia. Wyjątkowa formuła działa skutecznie w dzień i w nocy na najpowszechniej występujące rodzaje komarów, w tym najbardziej irytujące i groźne azjatyckie komary tygrysie (Aedes Albopictus), które występują coraz częściej w wielu miejscach na świecie.
Właściwości produktu utrzymują się do 3 godzin od zastosowania. Jeśli jest wymagana dłuższa ochrona, należy ponownie zaaplikować preparat na nieosłonięte częściach ciała.
Więcej informacji na stronie internetowej Chicco Polska.
Sugerowane ceny detaliczne: Chicco Spray przeciw komarom 27 zł, Chicco Żel przeciw komarom 26 zł, Chicco Roll On przeciw komarom 26 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza