Komfort dla bliźniaków

2013-05-17 8:00

Dzisiaj na rynku można znaleźć wiele rozwiązań dla rodziców bliźniąt. Wybierając wózek dla małych pasażerów, należy przede wszystkim pamiętać o ich bezpieczeństwie.

komfort dla blizniakow
Autor: _materialy_prasowe

Wózek spacerowy, taki jak np. Zwilling ZX II z oferty firmy Hartan gwarantuje maluchom komfortową i bezpieczną jazdę. Dzięki wkładanym gondolkom służy maluchom do 6–8 miesiąca, natomiast wersja spacerowa może być stosowana do 3. roku życia. Nowoczesne rozwiązania zapewniają wygodę użytkowania wózka zarówno małym pasażerom, jak i ich rodzicom. Niezależna regulacja siedzisk sprawia, że może być on używany nie tylko przez bliźnięta, lecz także przez dzieci w różnym wieku. Wózek mieści się we framugach drzwiowych (szer. 79,5 cm). Komfort podróży dodatkowo zwiększają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, obszerne gondole Soft, amortyzowane koła obrotowe z blokadą oraz siedzisko montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dogodnym rozwiązaniem jest również 4-stopniowa regulacja oparcia do pozycji leżącej. Budka spacerówki Hartan zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem i – co ważne – wykonana jest z tkaniny z filtrem UV (według standardu australijskiego +50).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza