Komfortowa podróż w bezpiecznym foteliku Chicco Oasys 1 Isofix

2013-06-13 8:00

Nowy, kompaktowy fotelik Chicco Oasys 1 Isofix łączy bezpieczeństwo, wygodę i funkcjonalność. Jego kształt i rozmiar zaprojektowano tak, aby zagwarantować maluchowi komfort i lepszą ochronę na wypadek uderzeń bocznych.

komfortowa podroz w bezpiecznym foteliku chicco oasys 1 isofix
Autor: _materialy_prasowe

Fotelik Oasys 1 Isofix jest zatwierdzony zgodnie ze standardami normy ECE44/04 do przewożenia dzieci o wadze od 9 kg do 18 kg (Grupa 1) w samochodach wyposażonych w System Isofix. Sterowanie funkcjami siedziska odbywa się intuicyjne za pomocą przycisków umieszczonych w łatwo dostępnych miejscach. Fotelik jest wyposażony w System Cyrkulacji Powietrza – tapicerkę wykonano z oddychających tkanin (przeprowadzony test wykazał, że użyte materiały zapewniają duży stopień przepuszczalności powietrza i pary), konstrukcja fotela sprawia z kolei, że ciepło szybko przechodzi z obszaru siedziska do tyłu i jest uwalniane przez górne i boczne wywietrzniki. W miejscach, gdzie kontakt z ciałem dziecka jest największy, struktura fotela  jest perforowana, a tapicerka ma wstawki z siatki dla zapewnienia maksymalnego przepływu powietrza. Tapicerkę można zdjąć do prania bez demontażu szelek, co gwarantuje większe bezpieczeństwo.
Zagłówek fotela i szelki mają 6-stopniową regulację, aby łatwo dostosować się do kształtu ciała dziecka od 9. miesiąca aż do do 4. roku życia. Fotel wyposażono też w System Nachylenia Oparcia, zapewniający możliwość ustawienia go w 5 komfortowych pozycjach, oraz w System Isofix, gwarantujący łatwy i niezawodny montaż siedziska bezpośrednio w samochodzie bez użycia pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo System Bezpieczeństwa Double Check zapobiega nieprawidłowej instalacji fotela.
Więcej informacji na stronie internetowej Chicco Polska.
Sugerowana cena detaliczna: 1099 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza