Komfortowe sprzątanie ze szczotką akumulatorową Kärcher KB 5

2017-02-07 13:47

Po skończonym odkurzaniu siadamy wygodnie na kanapie, by odpocząć, i… od razu rzuca nam się w oczy okruch, który nie wiadomo jak się pojawił… Brzmi znajomo? Jest na to sposób! Nowa szczotka akumulatorowa Kärcher KB 5 to niezastąpiony pomocnik w utrzymaniu czystości w domu.

Kärcher szczotka akumulatorowa KB 5 (1)
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. KB 5 – zawsze pod ręką
  2. Sprzątanie – skutecznie i wszechstronnie
  3. Żegnajcie bóle pleców

KB 5 – zawsze pod ręką

Gdy rano, przed wyjściem do pracy, nie ma już czasu, by jeszcze posprzątać rozrzucone na podłodze płatki śniadaniowe, doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze szczotki akumulatorowej Kärcher KB 5. W przeciwieństwie do odkurzaczy szczotka KB 5 znajduje się zawsze pod ręką – gotowa do działania. I to nie tylko do szybkich porządków, lecz także wtedy, gdy planujemy zamieść podłogi w całym mieszkaniu. Przy użyciu szczotki można pracować nawet 30 minut bez konieczności ponownego ładowania akumulatora! To oznacza, że zmiotka i szufelka mogą odejść do lamusa. Co istotne, KB 5 zbiera zabrudzenia także z wykładzin dywanowych, a nawet z dywanów.

Sprzątanie – skutecznie i wszechstronnie

Szczotka akumulatorowa KB 5 skutecznie pracuje także na stopnicach schodów i spocznikach, sprawnie usuwając kurz bez jego wzniecania. Dzięki temu, że urządzenie jest wyposażone w obrotową szczotkę i przystosowane do dokładnego zamiatania przy krawędziach, śmieci nie mają z nim szans. Wszystkie trafiają do pojemnika, który opróżnia się w bardzo łatwy sposób (bez kontaktu z zabrudzeniami). Szczotka jest pomocna także przy usuwaniu sierści zwierzaków domowych z twardych podłóg i z dywanów.

Kärcher szczotka akumulatorowa KB 5 (2)
Autor: materiały prasowe

Żegnajcie bóle pleców

Szczotka akumulatorowa KB 5 przekonuje także swoim ergonomicznym designem. Dzięki podwójnym przegubom urządzenie dociera do wszystkich zakamarków, skutecznie usuwając cały brud. Z pomocą szczotki z łatwością i bez konieczności schylania się wysprzątamy powierzchnię pod krzesłami i kanapą. A to właśnie tam okruchy mają w zwyczaju się gromadzić, zwłaszcza po wieczorze spędzonym przed telewizorem. Elektryczna szczotka KB 5 usunie je i szybko, i komfortowo. Więcej na www.karcher.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza