Komfortowy sen małych alergików

2013-06-13 8:00

Producenci materacy, chcący zapewnić małym alergikom zdrowy sen, często sięgają po lateks. Materiał ten ma szereg zalet, m.in. hamuje rozwój niekorzystnych dla alergików grzybów, bakterii i roztoczy, co jest  niezwykle ważne dla utrzymania zdrowia.

Dwustronny materac Vitmat Baby jest wykonany z jednolitej perforowanej płyty lateksowej, która ma szereg unikalnie ułożonych otworów wentylacyjnych w celu zapewnienia swobodnej cyrkulacji powietrza. Dzięki temu dziecko nie poci się podczas snu. Atutem płyty lateksowej jest elastyczność oraz właściwości ortopedyczne – dopasowuje się ona do kształtu ciała oraz pozycji, które dziecko przybiera w czasie snu. Sprawia to, że kręgosłup ma prawidłowe i równomierne podparcie na całej swojej długości.
Płyta lateksowa dzięki wysokiej zawartości żywic naturalnych jest antyalergiczna ze względu na panujące w niej środowisko niekorzystne dla rozwoju grzybów, roztoczy i innych alergenów.
Materac Vitmat Baby ma te same właściwości użytkowe z obu stron. Dodatkowo jest pokryty pikowanym pokrowcem z atestowanej tkaniny, chroniącej dziecko przed bezpośrednim kontaktem z lateksowym wypełnieniem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza