Kompaktowy i skuteczny – bezworkowy odkurzacz Kärcher VC 5

2017-01-24 13:41

Odkurzacz niewielkich rozmiarów, a jednocześnie silny w działaniu? To możliwe! Nowy odkurzacz bezworkowy marki Kärcher jest tego doskonałym przykładem.

odkurzacz Kärcher VC 5
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Kompaktowy i elastyczny – odkurzacz Kärcher VC 5
  2. Zalety odkurzacza bezworkowego

Kompaktowy i elastyczny – odkurzacz Kärcher VC 5

Duży może więcej – to prawda. Nie oznacza to jednak, że mały zawsze może mniej. Odkurzacz Kärcher VC 5 działa z siłą porównywalną z tradycyjnymi urządzeniami do odkurzania na sucho (500 W), a w żadnym wypadku nie należy do olbrzymów. Jest więc świetnym rozwiązaniem również do mieszkań o małej powierzchni. W pozycji parkingowej, ze złożoną rurą ssącą, bez trudu mieści się nawet w niewielkiej szafce, na półce lub w rogu. Pracę z odkurzaczem Kärcher ułatwia regulacja długości lancy teleskopowej, możliwa za pomocą tylko jednego przycisku. Złączka na dyszy sprawia, że urządzenie jest bardziej elastyczne i bez trudu radzi sobie z kurzem, który lubi gromadzić się pod łóżkiem czy w innych trudno dostępnych miejscach. Z kolei przy użyciu dodatkowej dyszy szczelinowej odkurzacz Kärcher VC 5 bez problemu usuwa np. okruszki zalegające w zakamarkach sofy.

Zalety odkurzacza bezworkowego

Odkurzacz Kärcher VC 5 pracuje bez wymiennych worków filtracyjnych. Filtr opróżnia się bezpośrednio do kosza na śmieci i… pracuje spokojnie dalej. Odkurzacz VC 5 umożliwia ścieranie kurzu z mebli za pomocą specjalnej, miękkiej szczotki. To interesująca alternatywa dla tradycyjnego ręcznego pozbywania się kurzu.

Odkurzacz bezworkowy Kärcher VC 5 jest dostępny od stycznia 2017 roku. Oferowane kolory to biały i żółty. Urządzenie jest wyposażone  w długi (7,5 m) kabel zasilający oraz dodatkową dyszę do tapicerki. Model VC 5 Premium ma z kolei jeszcze dłuższy kabel (9 m), dyszę do tapicerki, specjalną szczotkę do mebli oraz dyszę szczelinową. Więcej na www.karcher.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza