Koszulki edukacyjne HUG&PLAY – rozwój dziecka przez zabawę

2014-07-22 12:37

Dla rozwoju dziecka bezpośredni kontakt z rodzicem jest najważniejszy. Aby pomóc zapracowanym opiekunom, zaprojektowano koszulki edukacyjne HUG and PLAY, które pomagają zacieśniać więzi i pozytywnie wpływają na wzajemne relacje rodziców i maluchów.

Koszulki edukacyjne
Autor: materiały prasowe koszulki edukacyjne HUG and PLAY pomagają zacieśniać więzi i pozytywnie wpływają na wzajemne relacje rodziców i maluchów.

Koszulki edukacyjne są podręczną alternatywą dla maty edukacyjnej. Rozbudzają zmysł dotyku, słuchu i wzroku u dzieci od 4. miesiąca życia, czyli od momentu, kiedy maluchy zaczynają doskonalić umiejętność chwytania i z zainteresowaniem reagują na pokazywane im przedmioty. Kolorowe aplikacje przyciągają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. Każda z nich wyróżnia się fakturą, kolorem lub elementami ruchomymi.

Wystarczy założyć T-shirt, wziąć dziecko na ręce lub posadzić je na kolanach i pozwolić mu drapać, głaskać i pociągać za wszystko, co znajduje się na koszulce. Taki rodzaj zabawy, w bliskim kontakcie z rodzicem, jest najlepszą formą stymulacji rozwoju dziecka i doskonale wpływa na budowanie więzi między opiekunem i maluchem. Zabawa z koszulką sensoryczną to świetny pomysł na dodatkową porcję bliskości i czułości, zwłaszcza gdy rodzice są zapracowani.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza