Krzesełko do karmienia – ultrakompaktowe Practico

2013-12-19 16:14

Krzesełka do karmienia – takie jak Caretero Practico – są przeznaczone dla dzieci od 6 miesięcy do około 3-4 lat. Caretero Practico to mebel, który stanowi doskonałe rozwiązanie również w przypadku gdy w mieszkaniu nie ma zbyt dużo wolnego miejsca.

krzeselko do karmienia ultrakompaktowe practico
Autor: _materialy_prasowe

Krzesełko do karmienia Caretero Practico nie tylko sprawdza się na niewielkich powierzchniach, lecz także zapewnia dziecku wygodę i bezpieczeństwo. Ultrakompaktowy mebel wygodnie rozkłada się i składa jedną ręką, za pomocą jednego przycisku. Po złożeniu ma jedynie 9 cm grubości. Trwała, pojemna tacka idealnie sprawdza się podczas karmienia oraz zabawy. Niewielka waga (5,6 kg) oraz wygodna rączka ułatwiają przenoszenie krzesełka, a antypoślizgowe stopki zapobiegają przesuwaniu się mebla po podłodze. Konstrukcja oparta na stalowej ramie gwarantuje stabilność, a podnóżek zapewnia właściwe podparcie dla nóżek dziecka. Obszerne siedzisko pokrywa łatwa w konserwacji zdejmowana tapicerka. Krzesełko do karmienia Practico ma homologację EN 14988 i jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza