Książki dla dzieci: marcowe nowości od wydawnictwa Ezop

2017-03-01 8:19

Książki dla dzieci obowiązkowo muszą znaleźć się w dziecięcej biblioteczce. Szukacie ciekawych książek dla dzieci, które zainteresują maluchy, starszaków i nastolatków? Mamy dla Was książkowe nowości od Wydawnictwa Ezop. Zobaczcie koniecznie, które książki dla dzieci warto kupić!

Książki dla dzieci Ezop
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Ugotuj mi bajkę!
  2. Sowa Ninja / The Ninja Owl.
  3. Wielka złość małego zajączka / The Big Anger of a Litlle Hare.
  4. Z głową pod dywanem

Ugotuj mi bajkę!

Książka Majdy Koren z ilustracjami Agaty Dudek, tłumaczenie Mariusz Biedrzycki, wiek 6+. Króliczek Serduszko jest wielkim niejadkiem. Przy stole stale grymasi. Zupa zawsze jest zbyt wodnista, ziemniaki przesolone, a sałata zbyt zielona. Mama już sama nie wie, co zrobić, by jej synek zjadł obiad. Pewnego dnia Serduszko stanowczo zażądał, by ugotowała mu bajkę. Mama od razu zabrała się do pracy, a co z tego wynikło, przekonajcie się sami!

Książka Ugotuj mi bajkę
Autor: materiały prasowe Książka Ugotuj mi bajkę Majda Koren, Wydawnictwo Ezop

Sowa Ninja / The Ninja Owl.

Dwujęzyczna książka dla dzieci od lat 3 autorstwa Moniki Filipiny. Upór, wytrwałość i odwaga! Poznajcie Eugeniusza – najdzielniejszą sowę wśród wszystkich sów – i jego nadzwyczajne moce Ninja!

Bajka dla dzieci Sowa Ninja
Autor: materiały prasowe Bajka dla dzieci Sowa Ninja Monika Filipina, Wydawnictwo Ezop

Wielka złość małego zajączka / The Big Anger of a Litlle Hare.

Dwujęzyczna książka dla dzieci od lat 3, autorstwa Moniki Filipiny. Arghhhhh!!! Poznajcie Zacharego – największego złośnika wśród zajęcy – i jego oddanych przyjaciół. Przekonajcie się, jak niewiele potrzeba, by się zmienić.

Bajka dla dzieci Wielka miłość małego zajączka
Autor: materiały prasowe Bajka dla dzieci Wielka miłość małego zajączka Monika Filipina, Wydawnictwo Ezop

Z głową pod dywanem

Książka Anny Onichimowskiej z ilustracjami Oli Woldańskiej-Płocińskiej, premiera 17 marca, wiek 7+. Na spotkaniu z Panią Pisarką dzieci opowiadają, kim chciałyby zostać, jak dorosną. Bulbes i Hania też zabierają głos. Jedno z nich nie boi się przyznać do swoich marzeń, drugie nie tylko ich się wstydzi, ale dołącza do chóru szyderców. Wzajemne relacje obojga zdają się nie przetrwać tej próby. Gdzie jest granica między kłamstwem a pominięciem prawdy? Jak ważna jest lojalność? I jaką rolę w całej tej historii odegra tajemniczy mieszkaniec przestrzeni pod dywanem?

Z głową pod dywanem to druga, po Prawie się nie boję... część autorskiego cyklu Anny Onichimowskiej „Bulbes i Hania Papierek". Książka Prawie się nie boję... zdobyła Wyróżnienie literackie w konkursie „Książka Roku 2016" Polskiej Sekcji IBBY.

Książka dla dzieci Z głową pod dywanem
Autor: materiały prasowe Książka dla dzieci Z głową pod dywanem Anna Onichimowska, Wydawniictwo Ezop
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza