Kule piorące – sposób na ekologiczne pranie

2013-02-01 9:43

Ekologiczne pranie to doskonała alternatywa dla chemicznych substancji piorących. Kule piorące z powodzeniem mogą zastąpić proszek i płyn do płukania. Nie tylko usuwają plamy, ale również są przyjazne dla środowiska.

kule piorace
Autor: _materialy_prasowe

Kule piorące (np. z linii EcoMama), których działanie opiera się na aktywnym tlenie, skutecznie usuwają plamy oraz sprawiają, że tkaniny są miękkie i przyjemne w dotyku, nawet przy twardej wodzie. Co najważniejsze, są antyalergiczne i ekologiczne – nie zawierają substancji zapachowych, barwników, chloru oraz wielu substancji chemicznych zawartych w zwykłych proszkach, które w kontakcie ze skórą mogą wywoływać uczulenia.

Kule piorące nie szkodzą kolorom, a woda po praniu z ich użyciem nie zanieczyszcza środowiska. Dzięki swojej specyficznej budowie można z nich korzystać przez długi czas – odpowiednio stosowane wystarczą nawet na 400 prań. Dzięki opatentowanej recepturze świetne efekty osiąga się, piorąc w temperaturze 30°C, co dodatkowo pozwala zaoszczędzić energię.
Kule piorące są łatwe w użyciu – należy umieścić je w bębnie razem z ubraniami i włączyć odpowiedni program, w temperaturze maks. 60°C.
Ekologiczne pranie z wykorzystaniem kul piorących to doskonałe rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy w domu są małe dzieci.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza