Kurz w domu - jak się go pozbyć za pomocą produktów Leifheit?

2015-03-18 17:26

Kurz w domu to problem wszystkich mam. Jest nieestetyczny, niehigieniczny i może nawet spowodować przewlekłą alergię. Mamy walczą więc z kurzem w domu nieustannie, w trosce o zdrowie swoich pociech. Z pomocą przychodzą im produkty takie jak Duster, Floretta, Jalousetta, rękawica do kurzu.

Spis treści

  1. Kurz w domu: zmiotka do kurzu Leifheit Duster
  2. Kurz w domu: szczotka do grzejników Floretta
  3. Kurz w domu: zmiotka do żaluzji Jalousetta
  4. Kurz w domu: rękawice do kurzu

Kurz w domu może przestać być twoim problemem, jeśli zaopatrzysz się w praktyczne sprzęty, które wiedzą, jak sobie z nim poradzić.

Kurz w domu: zmiotka do kurzu Leifheit Duster

Uniwersalna zmiotka Duster XL z pewnością powoże pozbyć się kurzu w domu. Jej użytkowanie jest dziecinnie proste i wygodne. Miękkie włókna - jak magnes - idealnie zbierają najmniejsze pyłki kurzu, także z delikatnych powierzchni. Zmiotkę można uprać ręcznie, a włókna nie stracą przy tym nic ze swoich właściwości antystatycznych. Kurz dzięki nim nie jest wzbijany w powietrze, a świetnie przyczepia się do powierzchni czyszczącej. Produkt doskonale nadaje się dla alergików. Długość 38 cm pozwala na dotarcie w ciężko dostępne miejsca, doskonale sprawdza się także przy dużych powierzchniach jak żaluzje, oraz bardzo delikatnych - jak ekrany TV czy komputerów. Dodatkowo, dzięki systemowi Click, zmiotkę możemy wyposażyć w teleskopowy drążek. Zmiotka nadaje się więc do usuwania wszędzie ukrytego kurzu w domu - nie ma przestrzeni, gdzie by nie dotarła. Produkt objęty jest 3 letnim okresem gwarancyjnym. Cena: 39 PLN

Kurz w domu: szczotka do grzejników Floretta

Kaloryfery są typowym źródłem alergenów w gospodarstwie domowym. W trudno dostępnych szczelinach kurz i brud zbierają się przez lata. Leifheit oferuje idealne rozwiązanie tego problemu. Szczotka do grzejników Floretta o wymiarach 23,5 x 8,5 cm z łatwością wyczyści trudno dostępne przestrzenie między żeberkami grzejników, gdzie tak często gromadzi się kurz w domu, już za pierwszym pociągnięciem. Kształtem doskonale wpasowuje się między dwa żebra grzejnika. Jej mikrowłókna pochłaniają bród i zatrzymują go. Po zabrudzeniu nakładki czyszczącej możemy ją łatwo zdjąć i uprać w 40°C. Nakładka trzyma się na rzep. Szczotka posiada praktyczny otwór do wieszania, który pozwala oszczędzić miejsce. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

Cena: ok. 25 zł/szt.

Kurz w domu: zmiotka do żaluzji Jalousetta

Czyszczenie żaluzji jest niekończącym się zadaniem. Kurz osiada na nich z łatwością, a jego pozbycie się, z uwagi na kształt żaluzji, nie należy do prostych czynności i zabiera dużo wysiłku i czasu. Ten rodzaj pojawiającego się kurzu w domu szczególnie dokucza alergikom. Z pomocą im i wszystkim osobom, chcącym bez wysiłku mieć czyste żaluzje przychodzi firma Leifheit z produktem do czyszczenia żaluzji Jalousetta. To niezwykle poręczna zmiotka o unikatowym kształcie. Dzięki niemu zmiotka ściska dwie rolety, czyszcząc tym samym jednocześnie cztery powierzchnie żaluzji za jednym wytarciem. Alergicy i wszyscy miłośnicy idealnej czystości w swoim domu docenią Jalousette z jeszcze jednego powodu. Jest ona wykonana z drobnych mikrowłókien, o niezwykłej absorpcji. Włókna chwytają kurz w domu jak magnes. Zapobiega to wirowaniu jego cząstek w powietrzu i wdychaniu ich przez sprzątającego, a także przemieszczaniu ich w inne miejsca domu. Włókna usuwają uporczywe zabrudzenia z niezwykłą łatwością, radzą sobie nawet z tłuszczem. Pozostawiają czyszczoną powierzchnię idealnie czystą i bez zarysowań. Dla praktycznego przechowywania Jalousetta jest wyposażona w uchwyt do zawieszania. Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją.Cena: ok. 25 zł/szt.

Kurz w domu: rękawice do kurzu

Kurz w domu jest najgorszym wrogiem alergików i tych, którzy mają na celu utrzymanie w domu czystości. Chcąc temu zaradzić, Leifheit stworzył produkt do walki z kurzem w domu. Specjalna rękawica jest zaprojektowana tak, aby zbierać go z nawet z rogów. Posiada dwa kciuki, dzięki czemu jest idealna zarówno dla osób lewo-, jak i praworęcznych. Już po jednym pociągnięciu rękawicą powierzchnia jest wolna od kurzu i kłaczków. Alergicy i wszyscy miłośnicy idealnej czystości w swoim domu docenią tę rękawicę z jeszcze jednego powodu. Jest ona wykonana z drobnych mikrowłókien, o niezwykłej absorpcji. Włókna chwytają kurz jak magnes. Zapobiega to wirowaniu jego cząstek w powietrzu i wdychaniu ich przez sprzątającego, a także przemieszczaniu ich w inne miejsca domu. Rękawica jest dwustronna, co pozwala na czyszczenie jednocześnie dwóch powierzchni położonych blisko siebie np. wąskich półek. Pozostawiają czyszczoną powierzchnię idealnie czystą i bez zarysowań. Produkt można prać w 60°C.Cena: 10.90 zł/szt.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza