Łagodzący balsam po opalaniu dla dzieci Soraya - stworzony specjalnie dla wrażliwej skóry

2015-06-09 8:00

Łagodzący balsam po opalaniu dla dzieci Soraya jest przeznaczony dla najmłodszych, którzy ukończyli już pierwszy rok życia. Należy do tych kosmetyków dla dzieci, która zadbają nawet o najbardziej delikatną, podrażnioną i przesuszoną skórę.

Balsam łagodzący
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Łagodzący balsam po opalaniu dla dzieci Soraya jest przeznaczony także dla najmłodszych o bardzo wrażliwej skórze.

Łagodzący balsam po opalaniu dla dzieci Soraya zapewnia podrażnionej po zabawie na słońcu lub wysuszonej po basenie skórze łagodną i komfortową pielęgnację. Zawarte w nim składniki regenerują naskórek, zapobiegają szorstkości, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia. Sprawiają, że skóra staje się doskonale nawilżona, przyjemnie gładka i miękka. Podobnie jak inne kosmetyki dla dzieci Soraya, balsam został przetestowany dermatologicznie.

Zawarty w łagodzącym balsamie po opalaniu dla dzieci SOSkin complex nawilża i łagodzi podrażnienia spowodowane działaniem słońca. Ekstrakt z bawełny skandynawskiej chroni naskórek przed nadmierną utratą wody oraz przed niekorzystnym wpływem środowiska. Masło shea poprawia nawilżenie i natłuszczenie naskórka, dzięki czemu wzmacnia jego funkcje barierowe. Doskonale odżywia, wygładza i poprawia elastyczność skóry.

Więcej informacji na temat tego i innych kosmetyków dla dzieci Soraya na stronie www.soraya.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza