Lekka spacerówka to przyjemny spacer. Wózek dla dziecka RECARO Easylife – intuicyjny i komfortowy

2015-01-19 10:47

Wymianę pierwszego wózka dla dziecka na lekką spacerówkę można porównać do wymiany funkcjonalnego, ale ciężkiego vana na lekkiego, gwarantującego ekscytującą jazdę roadstera. Kupując spacerówkę, pamiętajmy, że powinna być lekka i mobilna, intuicyjna w obsłudze oraz wygodna dla dziecka.

Spis treści

  1. Wózek dla dziecka: intuicyjna obsługa
  2. Wózek dla dziecka: wygoda
  3. Wózek dla dziecka: design

Klasa najlżejszych spacerówek to wózki o wadze do 6 kg. Tak lekki wózek jak RECARO Easylife (tylko 5,7 kg) użytkownicy docenią nie tylko w czasie codziennej eksploatacji, ale również na zagranicznych wakacjach, na które wybiorą się samolotem. Skrętne przednie koła zapewniają maksymalną manewrowość wózka podczas zakupów, a w koszyku mieszczą się zarówno zabawki, jak i sprawunki. Istotną kwestią są też wymiary, do jakich składa się spacerówka, czy zmieści się do bagażnika samochodu i czy nie sprawi problemów podczas podróży samolotem.

Wózek dla dziecka: intuicyjna obsługa

Intuicyjny system składania jedną ręką to funkcja nieodzowna, szczególnie gdy w mgnieniu oka trzeba rozłożyć lub złożyć wózek. Prostota takiego systemu pozwoli na to nawet wtedy, kiedy musimy jednocześnie szybko zebrać zabawki lub gdy trzymamy na ręku śpiące dziecko. Również hamulec nie powinien sprawiać problemów i być maksymalnie prosty w obsłudze. Praktycznym rozwiązaniem jest hamulec typu Push-Push, który – poza wygodą włączania i wyłączania – wyróżnia się tym, że jest bezpieczny dla pomalowanych paznokci u nóg.

Wózek dla dziecka: wygoda

Spacerówka wygodna dla dziecka musi mieć amortyzację w kołach, które zniwelują ewentualne skutki jazdy po nierównej powierzchni. Bezstopniowo regulowane oparcie i przewiewne elementy, zapewniające wentylację wewnątrz budki chroniącej przed wiatrem i słońcem, zwiększają komfort i bezpieczeństwo dziecka.

Wózek dla dziecka: design

Wózek RECARO Easylife ma nie tylko wyjątkowe walory użytkowe, lecz także doskonale wygląda. Zawdzięcza to bardzo lekkiej – również wizualnie – konstrukcji, połączonej z tapicerką dostępną w radosnych, żywych kolorach. Wprowadzona w 2015 roku linia wózków RECARO Easylife z białą ramą z pewnością zachwyci świeżo upieczonych rodziców.

RECARO Easylife jest zdobywcą prestiżowej nagrody Good Design Award 2014.

Więcej informacji na stronie www.recaro-polska.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza