M jak Mama na Dzień Matki - specjalna oferta prenumeraty

2018-05-24 18:22

W dniach 23-31 maja z okazji Dnia Matki mamy specjalną półroczną ofertę prenumeraty miesięcznika M jak Mama – 6 numerów w cenie 24,95 zł!

Dzień Matki
Autor: Redakcja

Od lat towarzyszymy kobietom w jednym z najpiękniejszych momentów życia – oczekiwania na dziecko. Stawiamy na rzetelną wiedzę, wyjaśniamy, radzimy, dodajemy otuchy... Każdego miesiąca oddajemy w ręce naszych czytelniczek gazetę pełną aktualnych zaleceń medycznych, nowych trendów i sprawdzonych porad dotyczących ciąży, połogu, a także pielęgnacji i wychowania maluszka. Pragniemy być z Wami na każdym etapie rozwoju dziecka i wspólnie przeżywać najpiękniejsze chwile. Jedną z nich jest bez wątpienia Dzień Matki, dlatego przygotowałyśmy dla Was specjalną ofertę prenumeraty. 

W dniach 23-31 maja z okazji Dnia Matki mamy specjalną półroczną ofertę prenumeraty miesięcznika M jak Mama – 6 numerów w cenie 24,95 zł (oznacza to, że 1 numer otrzymujemy gratis!).

Aby zamówić promocyjną prenumeratę, wystarczy  napisać maila (na adres: klienci@grupazpr.pl ) lub zadzwonić (nr tel. (022) 590 55 55) i podać hasło promocji czyli: Dzień Matki (oferta dostępna tylko dla tych, którzy zadzwonią lub napiszą powołując się na promocję).

Zapraszamy do naszego sklepu!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza