Miękkie kocyki dla dzieci i okrycia kąpielowe Sensillo

2015-01-22 7:08

Pod koniec ubiegłego roku marka dziecięca Sensillo wzbogaciła swoje portfolio o bogaty asortyment okryć kąpielowych i kocyków dla dzieci.

Przy projektowaniu kocyków dla dzieci Sensillo zwraca się szczególną uwagę na potrzeby najmłodszych, chcąc im zapewnić jak najwięcej radości i ciepła. Dlatego bardzo staranie dobiera się materiały do produkcji i dba o jakość wykonania okryć kąpielowych i kocyków dla dzieci. Niemniej ważna jest strona estetyczna – najmodniejsze kolory i wesołe aplikacje. W ofercie firmy znajdują się kocyki dla dzieci z bawełny, polaru,  mikrofibry, weluru i pluszu. Różnorodność wzorów, kolorów i materiałów sprawia, że kocyki dla dzieci Sensillo sprawdzą się podczas chrztu, spaceru oraz jako wyposażenie łóżeczek.

Po kąpieli skóra dziecka wymaga ciepła i delikatności – z takiego założenia wychodzi  firma, tworząc dziecięce okrycia kąpielowe. By to zagwarantować, wykorzystuje tkaniny najwyższej jakości, odpowiednio miękkie i chłonne. Dodatkowo do okryć kąpielowych dodaje szczyptę humoru w postaci haftowanych, wesołych i kolorowych aplikacji.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.sensillo.pl/oferta/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza