Mleko modyfikowane Nestlé Junior do picia w kartoniku ze słomką

2012-09-03 16:48

Nowe mleko modyfikowane Nestlé Junior ma wygodne opakowanie, idealne do zabrania na plac zabaw albo w podróż, oraz specjalną słomkę ułatwiającą dziecku picie.

Mleko modyfikowane Nestlé Junior do picia w kartoniku ze słomką
Autor: _materialy_prasowe Mleko modyfikowane Nestlé Junior do picia w kartoniku ze słomką

Firma Nestlé proponuje nowe mleko modyfikowane Nestlé Junior przeznaczone dla maluchów po 1. roku życia. Wprowadzony produkt jest dostępny w wygodnym, 200 ml kartoniku, który idealnie sprawdzi się na placu zabaw, w czasie wycieczki lub podróży. Dodatkowo do kartonika dołączona jest specjalna słomka, której skrajne zamknięcie i cztery boczne dziurki ułatwiają dziecku samodzielne picie. Mamy mają do wyboru dwa różne smaki mleka Nestlé Junior: biszkoptowy i naturalny.
Nowe mleko modyfikowane Nestlé Junior dzięki wygodnemu opakowaniu i małej pojemności jest wspaniałym rozwiązaniem, gdy mama chce podać swojemu dziecku pożywną przekąskę podczas spaceru w parku, podróży samochodem czy pociągiem. Zawiera ono żelazo, wapń i 13 witamin w tym D, C i B1. Dodatkowo 200 ml mleka modyfikowanego Nestlé Junior pokrywa 38% (naturalny) i 30% (biszkopt) zalecanego dziennego spożycia dziecka na wapń, który jest potrzebny do rozwoju mocnych zębów i kości, oraz 32% zalecanego dziennego spożycia malucha na żelazo.
Mama może być spokojna, że jej dziecko chętnie będzie piło mleko, gdyż do opakowania dołączona jest wygodna słomka ze skrajnym zamknięciem, która jest całkowicie bezpieczna dla malucha. Dzięki bocznym otworkom mleko i jego smak jest lepiej rozprowadzany w małych ustach dziecka.  
Cena: ok. 3 zł/200 ml

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza