Młoda mama – Czas dla siebie!

2013-06-10 8:00

Zostać Mamą – z czym się to kojarzy? Z tupotem małych stópek, nowymi obowiązkami, nieprzespanymi nocami, niesamowitymi wzruszeniami. Z odpowiedzialnością, miłością, stresem... A może z celebracją własnej kobiecości?

pat rub
Autor: _materialy_prasowe

Wiele kobiet w momencie powołania na świat nowego życia jest tak pochłoniętych wyzwaniami związanymi z tą (cudowną!) sytuacją, że zdają się zapominać o sobie. Ich świat zaczyna kręcić się wokół maleństwa i jego potrzeb. Własne pragnienia i marzenia, traktowane jako mało istotne zachcianki, spadają na drugi plan. Niesłusznie!
Świeżo upieczona Mama jest bardzo zajęta i skupiona na swojej rodzinie, to jasne. Ale bynajmniej nie oznacza to, że nie może znaleźć chwilki dla siebie. Przeciwnie - powinna to robić każdego dnia, bo inaczej jej wypierane potrzeby zaczną objawiać się „humorami”, odreagowywanymi na najbliższych. A przecież szczęśliwa Mama to szczęśliwe dziecko i wszyscy w koło! Dlatego tak istotne jest, by codziennie wygospodarować choć chwilkę dla siebie.
Jakie są sposoby na szybką acz skuteczną „chwilę wytchnienia” dla młodej Mamy? Jest ich mnóstwo! Dynamiczny spacer po najbliższym parku, pyszna kawa z dobrą książką w ulubionej kawiarni, spotkanie z koleżanką, wypad na rower, zakupy, do kina albo fitness clubu. Nic też tak nie odpręża jak popołudnie w profesjonalnym SPA albo wieczór w zaciszu własnej łazienki, w swoim domowym SPA. Tę drugą opcję polecamy zwłaszcza oszczędnym Mamom, które boją się opuszczać malucha na dłużej. Mogą sobie sprawić rozkoszną pielęgnację ciała i zmysłów przy użyciu kosmetyków w 100% naturalnych PAT&RUB by Kinga Rusin. Łazienka wypełniona blaskiem i aromatem naturalnych świec oraz dźwiękami ulubionej muzyki, kąpiel w wannie z kilkoma kroplami oliwki,  ciało nawilżone bogatym balsamem - to działa równie relaksująco i odżywczo, co wizyta w profesjonalnym salonie!
Maj był miesiącem Mam, czerwiec to czas dzieci. Ale prawda jest taka, że każdy dzień w roku to moment na świętowanie własnej kobiecości i kosztowanie odrobiny przyjemności!

Więcej informacji na stronie internetowej producenta polskich kosmetyków naturalnych – PAT&RUB by Kinga Rusin.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza