Mycie okien – sama przyjemność!

2013-03-12 7:00

Wielogodzinne mycie okien można zastąpić przyjemniejszym i mniej czasochłonnym sposobem. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to dzięki odpowiednim urządzeniom można umyć okno w niespełna minutę.

Mycie okien – sama przyjemność!
Autor: _materialy_prasowe

Mało kto lubi czyszczenie okien, męczące usuwanie smug, zacieków na parapetach. Po pierwsze jest to zajęcie, które pochłania dużo czasu, a po drugie nieodłącznie kojarzy się z brudnymi i wysuszonymi przez detergenty rękami. Myjka do okien Kärcher WV pozwala na błyskawiczne ich mycie (ok. 1 minuta na okno), a zastosowana technologia czyszczenia zabezpiecza przed rozchlapywaniem wody i zamoczeniem powierzchni wokół okna w trakcie pracy. Myjka do okien Kärcher nie ogranicza swobody ruchów dzięki zasilaniu przez baterie, a ponadto użytkowania urządzenia nie zakłócają plączące się kable. Myjka do okien WV 60 Plus pracuje w każdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo, skos-łuk), co pozwala na czyszczenie powierzchni o dowolnym kształcie. Lekkie, kompaktowe urządzenie przeznaczone jest do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, luster, a także fliz. W wyposażeniu znajduje się środek do czyszczenia okien, butelka ze spryskiwaczem, pad z mikrofibry, ssawka, bateria litowo-jonowa, ładowarka oraz sakwa biodrowa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza