Na zimowe eskapady – polarino do wózka!

2014-01-31 7:00

Zima jak na razie trzyma i nic nie zapowiada jej szybkiego odejścia. Ten artykuł powstał z myślą o rodzicach, którym w tej aurze przyszło wozić malucha wózkiem do żłobka lub przedszkola i tych, którzy właśnie planują rodzinne ferie.

polarino do wozka
Autor: _photos.com

Spis treści

  1. Zima mroźna, lecz niegroźna... z polarino!
  2. Dlaczego polarino zyskało sympatię rodziców i dzieci?

Zima mroźna, lecz niegroźna... z polarino!

Zimowy czas wielu z nas najchętniej spędziłoby w domu. Ubieranie dziecka i zamartwianie się, by się nie przeziębiło skutecznie osłabiają radość białego szaleństwa. Nie warto jednak rezygnować z zimowych spacerów, które hartują i zapewniają codzienną porcję ruchu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.Rozwiązaniem dla rodziców małych dzieci, korzystających jeszcze ze spacerówki, którzy mają dość zsuwających się z wózka kocyków, zabłoconych bucików brudzących śpiworek oraz chłodnych plecków i ramion, jest polarino. To opatentowane rozwiązanie chroni malucha przed chłodem od szyi aż po kostki, nie krępuje ruchów i zostawia zaśnieżone lub zabłocone buciki na zewnątrz. Zostało opracowane specjalnie dla dzieci, które potrafią już chodzić, ale nadal okazjonalnie korzystają ze spacerówki. Polarowa peleryna mocowana do wózka – w wersji zimowej dodatkowo obszyta ocieplaną pikówką – skutecznie chroni malca przed chłodem i wiatrem.

Dlaczego polarino zyskało sympatię rodziców i dzieci?

Podczas zimowych spacerów dzieci zmęczone igraszkami na śniegu chętnie korzystają ze spacerówki, aby odpocząć. Dzięki polarino malucha można szybko okryć i przypiąć szelkami do wózka, a dzięki suwakowi z przodu także błyskawicznie z niego wyswobodzić, gdy zechce znów pospacerować. Boczne suwaki umożliwiają zapięcie polarino tak, by osłona nie zsuwała się na boki i nie brudziła o koła podczas jazdy.Polarino pasuje do każdej spacerówki, ma otwory na pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zapewnia swobodę ruchów, a co więcej rośnie wraz z dzieckiem.

Więcej informacji na stronie sklepu internetowego Oslon.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza