Naczynia dla dzieci – sposób na niejadka

2013-02-19 7:00

Jak sprawić, żeby dziecko z ochotą zabierało się do zjedzenia posiłku? Jak urozmaicić mu tak nudną czynność, jaką jest spożycie obiadu? Mądre głowy wymyśliły na to już niejeden sposób. Jednym z nich są naczynia zaprojektowane specjalnie dla najmłodszych, które sprawią, że pora posiłku stanie się dla nich niezwykłą przygodą.

Talerzyki i sztućce dla dzieci, które przyciągną ich uwagę i będą im się kojarzyły z zabawą, to doskonały sposób na urozmaicenie posiłku. Nie od dziś wiadomo, że takie rozwiązanie zdaje egzamin, szczególnie wtedy, kiedy apetyt dziecka pozostawia wiele do życzenia.

Naczynia dla dzieci Skip Hop Zoo z wizerunkami zwierzątek to coś specjalnie na pobudzenie apetytu. Do wyboru jest aż 11 gatunków, dzięki czemu maluch sam może zdecydować, czy będzie jadł posiłek w towarzystwie zwierząt “z naszego podwórka”, “z dzikiej dżungli”, czy może z “prehistorycznej epoki”.
Zestaw zawiera talerzyk i miseczkę, do których można dopasować uniwersalny kubeczek.
Co ważne, naczynia są wykonane z wysokiej jakości melaminy i spełniają wszelkie normy z zakresu dopuszczenia produktów do kontaktu z żywnością.
Ulubiona postać na naczyniach sprawi, że pora posiłków stanie się dla dziecka wspaniałą przygodą – nie tylko kulinarną.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza