Niania elektroniczna – bezpieczne wakacje na wyciągnięcie ręki

2017-08-21 14:17

W ostatnich latach nianie elektroniczne stały się w Polsce obowiązkowym elementem wyprawki dla młodej mamy i jej maluszka. Jest to także doskonały prezent dla rodzin oczekujących narodzin dziecka.

Niania elektroniczna Motorola
Autor: materiały prasowe

Tego typu urządzenia najlepiej sprawdzają się na dużych przestrzeniach, np. gdy dziecko śpi na piętrze, a mama gotuje obiad na dole bądź spędza czas w ogrodzie. Jednak nawet ci, którzy mieszkają na niewielkich metrażach i nie potrzebują używać elektronicznej niani na co dzień, doceniają jej istotną rolę podczas wakacyjnych czy weekendowych wypadów. Elektroniczna niania ma bowiem sporo zastosowań, dzięki którym zarówno rodzice, jak i dziecko mogą w komfortowy sposób połączyć wypoczynek z radosnym spędzeniem wakacyjnego czasu. Opiekunowie mogą wykorzystać czas snu dziecka na wspólną kawę w hotelowej kawiarni czy relaks z książką na tarasie, mając pewność, że ich dziecko spokojnie śpi, a gdy tylko się obudzi, że będą wiedzieć o tym w tej samej chwili.

Niania elektroniczna Motorola
Autor: materiały prasowe

Nianie elektroniczne służą nie tylko rodzicom, którzy mają małe dziecko, lecz także ułatwiają wspólne wyjazdy i pozwalają monitorować dom. Przed zakupem baby monitora warto pomyśleć o kilku istotnych funkcjach. Przede wszystkim ważny jest zasięg urządzenia oraz alarm informujący o jego utracie – to od niego zależy bowiem, jak daleko można oddalić się od śpiącego malucha. Ponadto dostępne są modele, w których wyznacznikiem zasięgu jest połączenie Wi-Fi. Kamera łączy się wtedy z Internetem przez sieć Wi-Fi, a rodzic może obserwować pociechę na urządzeniu mobilnym dzięki zainstalowanej aplikacji Hubble*. Dodatkowo istotna jest jakość dźwięku, czuły mikrofon, nocne widzenie, a także dwustronna komunikacja. Najbardziej wyszukane potrzeby rodziny zrealizuje nowa seria Motorola Baby – modele MBP677, MBP845 oraz MBP662.

 

*aplikacja Hubble dostępna jest w Google Play oraz App Store

Więcej informacji na: https://www.maxcom.pl/produkty/motorola-baby-monitoring

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza