Niania elektroniczna uGrow – komfort i bezpieczeństwo

2016-09-08 12:43

Czy można cieszyć się kontaktem z dzieckiem, niezależnie od tego, gdzie się przebywa i co się robi? Tak! Pozwala na to inteligentna niania elektroniczna Philips Avent uGrow.

Avent- niania elektroniczna
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

Nic nie jest tak ważne dla świeżo upieczonych rodziców, jak bycie blisko ze swoim dzieckiem. Właśnie dlatego stworzono elektroniczne nianie, które pomagają utrzymać bezpieczny kontakt z maluszkiem, podczas gdy rodzic przebywa w innym pomieszczeniu. Ale to nie wszystko, współczesna technologia umożliwia bowiem stałe połączenie z dzieckiem zarówno z domu, jak i z pracy, a także z wielu innych miejsc. Pozwala na to niania elektroniczna Philips Avent uGrow, zaprojektowana z myślą o wsparciu rodziców w opiece nad dziećmi.

Niania elektroniczna uGrow wprowadza opiekunów w tajniki technologii w zakresie monitorowania snu i otoczenia. Niania łączy się z internetem przez sieć Wi-Fi, a rodzic może obserwować pociechę na urządzeniu mobilnym dzięki przyjaznej aplikacji Smart Baby Monitor. Technologia Safe Connect umożliwia płynne przełączanie aplikacji między sieciami Wi-Fi, 3G i 4G, co gwarantuje stały kontakt z dzieckiem. Informacje o maluchu są dostarczane na bieżąco – zarówno w obszarze ekranu głównego, kiedy rodzic patrzy na swoją pociechę, jak i wtedy, gdy aplikacja pracuje w tle, a telefon jest wykorzystywany do innych celów. Ponadto wszystkie ustawienia można spersonalizować, a tym samym wybrać dokładną częstotliwość i typ aktualizacji.

Do aplikacji warto też zaprosić swoich bliskich, wspólnie z nimi obserwować dziecko i nawiązywać z nim kontakt. Maksymalnie można używać 10 kont, a w jednym momencie maluszek może być obserwowany nawet przez 3 osoby, które otrzymały dostęp do obrazu. W dodatku, aby zapewnić najbliższym jeszcze większy komfort, urządzenie daje możliwość łączności dwukierunkowej. Oznacza to, że w każdej chwili można uspokoić dziecko, mówiąc do niego czy śpiewając ulubioną kołysankę, albo poprosić o to babcię, która mieszka daleko i nie może tego zrobić, siedząc przy maluchu.

Aplikacja Smart Baby Monitor na bieżąco wysyła powiadomienia, kto podłączył się do obrazu. Niania elektroniczna gwarantuje więc bezpieczne połączenie i zachowanie prywatności – to rodzic decyduje, kiedy i komu chce udostępnić obraz.

Niania elektroniczna uGrow została wyposażona w innowacyjny czujnik temperatury i wilgotności, który powiadamia (komunikat na ekranie) nawet o najmniejszych zmianach w otoczeniu dziecka, umożliwiając natychmiastową reakcję. Dzięki praktycznemu rejestrowi temperatury i wilgotności można też sprawdzić, jak otoczenie w pokoju wpływa na sen maluszka.

Urządzenie uGrow emituje ciepłe, kolorowe światło, działające jak nocna lampka, a dodatkowo ma wgrane kołysanki, których duży wybór pozwala uspokoić dziecko i ukołysać je do snu.

Rekomendowana cena niani elektronicznej uGrow SCD860/52 – 919 PLN.

www.philips.pl/avent

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza