Niemal stuprocentowa skuteczność filtracji. Odkurzacz z filtrem wodnym Kärcher

2014-05-16 8:01

Na urządzenia, które podnoszą jakość domowych porządków, jest dziś wysoki popyt. Do takich sprzętów niewątpliwie należy zaliczyć odkurzacz Kärcher DS 5800, który nie tylko skutecznie zadba o czystość w mieszkaniu, ale również zapewni ochronę przed alergią.

Odkurzacz
Autor: materiały prasowe

Aby uchronić domowników przed alergią, należy zapewnić właściwy poziom czystości w mieszkaniu. Taki, aby dzieci mogły spokojnie bawić się na podłodze. Grunt to odpowiednie odkurzanie, a co za tym idzie – wybór właściwego odkurzacza.

Skuteczność filtracji odkurzacza Kärcher z filtrem wodnym DS 5800 to aż 99,9 proc. Tak wysoką skuteczność urządzenie zawdzięcza wielostopniowemu systemowi – filtr wodny, filtr silnika oraz wylotowy HEPA 12, dzięki któremu wszelkie drobne cząsteczki kurzu, bakterie, zarodniki grzybów, roztocza czy pyłki kwiatowe zatrzymywane są w odkurzaczu, a powietrze wylotowe staje się czystsze od powietrza znajdującego się w sprzątanym pomieszczeniu! Pozwala to na zmniejszenie ryzyka pojawienia się alergii na roztocza kurzu domowego u domowników, a także na ograniczenie nasilenia objawów u osób, które już borykają się z alergią.

Odkurzacz z filtrem wodnym DS 5.800 bardzo dokładnie sprząta wszystkie popularne rodzaje podłóg domowych, jak również dywany czy tapicerkę. Efektywność sprzętu zwiększa zastosowanie dyszy podłogowej ComfoGlide. Odkurzacz umożliwia również zbieranie niewielkich ilości wody (do 0,5 l). Dołączone akcesoria można wygodnie przechowywać w schowku na obudowie odkurzacza, co sprawia, że podczas pracy zawsze znajdują się w pobliżu.

Więcej na karcher.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza