Niezawodna ochrona w czasie karmienia – wkładki laktacyjne SIMED Profi

2015-01-21 10:55

Nowoczesne wkładki laktacyjne SIMED Profi zapewniają komfort i bezpieczeństwo, tak by czas karmienia piersią był jak najmniej stresujący dla mamy i dziecka. Specjalnie zaprojektowany, anatomiczny kształt wkładek zapewnia dyskrecję i wygodę użytkowania w tym szczególnym okresie budowania bliskości z maluszkiem.

Wkładki laktacyjne
Autor: materiały prasowe

Wewnętrzna warstwa wkładki została wykonana z delikatnego, naturalnego materiału, który zapewnia piersiom stały dopływ powietrza, chroniąc brodawki przed podrażnieniem i odparzeniami. Nie pozostawia również „kłaczków” na skórze.

Superchłonny wkład żelowy skutecznie zatrzymuje nadmiar pokarmu, zamieniając go w żel. Dzięki temu mama nie ma odczucia, że wkładka jest wilgotna, twarda i zbija się w „kluchę”.

Zewnętrzna warstwa wkładki skutecznie zabezpiecza ubranie przed zabrudzeniem.

Wkładki są cieniutkie, nie odznaczają się nawet pod bardzo obcisłą bluzeczką. Podwójne paski samoprzylepne gwarantują ich stabilne zamocowanie w każdym biustonoszu, nawet przy wielokrotnym odpinaniu.

Podwójny ściągacz profiluje wkładki i zapewnia doskonałe dopasowanie do piersi tak, by mama nie odczuwała, że je nosi.

Opakowanie zawiera 40 szt. jednorazowych wkładek laktacyjnych (cena ok. 12,50 zł). Każda wkładka pakowana oddzielnie dla maksymalnej higieny. Wkładki SIMED Profi sprawdzają się zarówno w dzień, jak i w nocy. To rozwiązanie idealne dla aktywnych karmiących mam.

Więcej informacji na www.simed.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza