Niezbędnik młodej mamy – laktator Lakta Plus

2013-12-19 16:20

Nie każda młoda mama wie, co zrobić, gdy musi przerwać karmienie piersią lub gdy pojawia się nagromadzenie pokarmu. A przecież pierwsza myśl, która powinna jej przyjść do głowy, to laktator.

niezbednik mlodej mamy laktator lakta plus
Autor: _materialy_prasowe

Laktator to niezbędny atrybut każdej karmiącej kobiety. Przydaje się w przypadku nagromadzenia pokarmu w piersiach (między 2 a 5 dobą połogu), bolesnych zastojów pokarmu, choroby mamy (opryszczka, cytomegalia, gruźlica, żółtaczka, zakażenie wirusem HIV itd.), a także gdy istnieje konieczność pozostawienia maluszka przez jakiś czas pod opieką innej osoby, gdy dziecko przebywa w szpitalu lub też gdy mama planuje powrót do pracy zawodowej.

Laktator to produkt oferowany w różnych cenach i o różnych parametrach. Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić m.in. uwagę na laktatory polskiej produkcji, takie jak Lakta PLUS firmy Simed. Produkt nie tylko ułatwia karmienie piersią, ale również spełnia wszelkie surowe wymogi UE – otrzymał znak CE i jest zarejestrowanym wyrobem medycznym, zapewniającym bezpieczeństwo zarówno mamie, jak i dziecku (BPA free).

Laktator Lakta PLUS wyróżnia się dużą siłą ssania, dzięki czemu dociera nawet do najdalszych pokładów mleka mamy. Zapobiega w ten sposób bolesnym zastojom, jak również zapaleniom piersi. W sytuacji nawału mlecznego odciąganie niewielkiej ilości mleka przy pomocy laktatora rozluźnia pierś, przynosi ulgę mamie, a dziecku ułatwia uchwycenie brodawki. Dzięki Lakta PLUS ściągany pokarm spływa bezpośrednio do butelki i nie trzeba go przelewać. Produkt wyposażony jest w dodatkowy zapas uszczelek, akcesoria do butelki oraz pierścień na tłoku, który zabezpiecza go przed niekontrolowanym wyciągnięciem w czasie odciągania pokarmu.

Więcej informacji na stronie internetowej www.simed.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza