Nowa parownica Kärcher SC 1 Premium

2016-05-25 17:45

Czyszczenie parowe jest ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Sprzątanie z wykorzystaniem parownicy pozwala na utrzymanie higieny w domu na najwyższym poziomie, bez konieczności zastosowania środków chemicznych.

Karcher
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

Niewątpliwą zaletą czyszczenia za pomocą pary jest to, że nie wymaga ono zastosowania jakichkolwiek detergentów. Jest to rozwiązanie ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia domowników, zwłaszcza dzieci. Tradycyjne metody czyszczenia nierzadko usuwają brud jedynie powierzchownie. Gorąca para natomiast penetruje szczeliny pomiędzy brudem a powierzchnią, skutecznie usuwając nawet uporczywe zabrudzenia i sprawiając, że umyte miejsce jest higienicznie czyste. Nowa parownica SC 1 Premium czyści różnorodne wodoodporne powierzchnie, poczynając od podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy, aż po armaturę kuchenną i łazienkową. Niezwykle skutecznie usuwa ślady palców, przypalony tłuszcz czy zacieki z kamienia. Dodatkowo ergonomiczny kształt, zredukowana waga (1,5 kg) oraz krótki czas nagrzewania (3 minuty) sprawiają, że parownica jest bardzo wygodna w obsłudze.

Parownica SC 1 Premium jest w standardzie wyposażona w okrągłą szczotkę, dyszę Power, dyszę do detali, dyszę ręczną, zestaw podłogowy oraz zawór bezpieczeństwa i zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci. Całe wyposażenie zwiększa komfort pracy i zakres zastosowań.

Więcej informacji na www.karcher.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza