Ochrona prania przed zafarbowaniem – Paclan Color Absorber

2014-07-25 8:00

Segregacja ubrań uwzględniająca kolor i rodzaj tkanin powinna towarzyszyć każdemu praniu. Aby jednak wyeliminować wszelkie ryzyko zafarbowania ubrań, warto zastosować specjalne chusteczki do prania Color Absorber.

Pranie ubranek
Autor: mjakmama24.pl Chusteczki do prania Color Absorber pozwolą ci wyeliminować ryzyko zafarbowania ubrań w czasie prania.

Zdarza się, że nawet najbardziej skrupulatne segregowanie prania nie zagwarantuje całkowitej ochrony przed zafarbowaniem. Aby skuteczniej zabezpieczać kolory, na rynku pojawiły chusteczki Paclan Color Absorber – ich zadaniem jest wchłanianie barwników uwalnianych przez niektóre tkaniny.

Color Absorber to duża, gruba chusteczka, która dzięki innowacyjnej strukturze materiału i włóknom bawełny skutecznie przejmuje kolory podczas prania. Dzięki dużej chłonności można stosować ją wielokrotnie (aż do dwudziestu prań). Aby bez trudu kontrolować częstość użycia, z boku opakowania umieszczono dwadzieścia kuponów – po każdym praniu z chusteczką wyłapującą kolor należy oderwać jeden z nich. Nie oznacza to jednak, że w chwili odcięcia dwudziestego kuponu chusteczkę trzeba wyrzucić, Color Absorber sprawdzi się bowiem jako kuchenna ściereczka. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Jak stosować chusteczki do prania Paclan Color Absorber – krok po kroku:

  • umieszczamy w pralce Color Absorber, a następnie wrzucamy pranie
  • dodajemy proszek i włączamy program zgodny z instrukcją prania i informacjami zamieszczonymi na etykietach
  • po zakończeniu prania suszymy ściereczkę, wkładamy ją do opakowania i odrywamy z niego jeden kupon.


Więcej informacji o chusteczkach do prania na www.paclan.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza