Idealny prezent dla rodziny

2020-12-15 16:05

Współczesne sprzęty wiele domowych zadań mogą wykonać za nas, co jest szczególnie ważne i dla zapracowanych mama, i dla większych rodzin. Odkurzacz bezprzewodowy to bardzo praktyczna, a zarazem wyjątkowa propozycja dla każdego rodzica.

floractin krople
Autor: materiały prasowe

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute Extra Pro to bardzo praktyczna, a zarazem wyjątkowa propozycja dla każdego rodzica. Urządzenie wyposażone jest w 2 akumulatory click-in, które gwarantują czas pracy urządzenia do 120 minut bez utraty mocy ssania. To bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które kochają porządek. Odkurzacz jest wyjątkowo poręczny i pozwala na dotarcie do najtrudniej dostępnych zakamarków. Każda mama doceni różnorodność końcówek, którymi z łatwością usunie zabrudzenia z kanap, roztocza kuru domowego z materacy, okruchy chleba ze stołu czy dywanów. Tym sprzętem bez problemu wyczyścimy również samochód po podróżach z dziećmi.

Dzięki ściennej stacji dokującej Dyson V11 Absolute Extra Pro jest zawsze pod ręką, gotowy do ponownego użycia. W pełni szczelny system filtracji odkurzacza wychwytuje 99,99% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czystsze. Co więcej potężna siła ssania pozwala zasysać do zbiornika mikroskopijne cząsteczki – takie, jak pyłki, bakterie i roztocza kurzu. To wybawienie dla rodziców małych alergików.

Dodatkowym bonusem jest wbudowany ekran LCD, który wyświetla bieżący tryb pracy odkurzacza oraz czas pozostały do rozładowania baterii z dokładnością co do sekundy. Ekran poinformuje rodziców także o konieczności wyczyszczenia filtrów lub o blokadzie urządzenia spowodowanej np. zassaniem skarpetki naszej pociechy. Cena odkurzacza to 3599 zł. Model Dyson V11 Absolute Extra ProTM dostępny jest na stronie producenta.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza