Oilatum Soft Emulsja do kąpieli od pierwszego dnia życia dziecka

2012-05-03 10:47

Emulsja Oilatum Soft przeznaczona jest do codziennej kąpieli w wannie, do każdego rodzaju skóry niemowląt i małych dzieci, delikatnej i wrażliwej, a także skóry suchej i skłonnej do podrażnień.

Oilatum Soft Emulsja do kąpieli od pierwszego dnia życia dziecka
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Oilatum Soft Emulsja do kąpieli od pierwszego dnia życia dziecka

Prosta formuła emulsji Oilatum Soft, oparta na oleju mineralnym – ciekłej parafinie oraz niewielkiej ilości składników dodatkowych minimalizuje ryzyko uczuleń i alergii. Nie zawiera także barwników, substancji zapachowych oraz konserwantów. Dzięki temu ten kosmetyk dla dzieci może być stosowany już od 1 dnia życia dziecka.
Emolienty zawarte w emulsji tworzą cienką warstwę ochronną na skórze, chroniąc ją przed wysuszeniem i podrażnieniami z zewnątrz. Emulsja Oilatum Soft to 2 w 1 (myje i nawilża), dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego stosowania balsamów czy oliwek bezpośrednio po kąpieli. Środek ma doskonałe właściwości myjące i pH neutralne dla skóry. Można stosować również miejscowo, nanosząc dłonią niewielką ilość emulsji bezpośrednio na zwilżoną skórę.
Dostępna w opakowaniach: 150 ml, 250 ml, 500 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 150 ml – 19,90 zł, 250 ml – 29,90 zł, 500 ml – 49,90 zł

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza