Opaski akupresurowe SEA-BAND w walce z chorobą lokomocyjną

2015-06-09 8:00

Angielskie opaski akupresurowe SEA-BAND wielokrotnego użytku doskonale sprawdzają się w niwelowaniu towarzyszących chorobie lokomocyjnej mdłości i nudności u dorosłych oraz dzieci powyżej 3. roku życia.

SEA-BAND
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Opaski SEA-BAND mogą być stosowane przez dzieci, kobiety w ciąży i osoby w trakcie chemioterapii.

Działanie opasek SEA-BAND (wyrób medyczny klasy I) w walce z chorobą lokomocyjną jest oparte na akupresurze – ucisku punktu P6 (Nei-Kuan) na nadgarstkach. Produkty przeszły kilkadziesiąt testów klinicznych, potwierdzających skuteczność i wiarygodność ich używania. Opaski od ponad 20 lat sprzedaje się w aptekach w kilkudziesięciu krajach. Efekty stosowania SEA-BAND są odczuwalne nawet po kilku minutach. Opaski nie mają daty ważności, nie zawierają lekarstw (brak skutków ubocznych) i są przeznaczone do wielokrotnego użytku (można je prać). Oprócz choroby lokomocyjnej pomagają również zwalczać mdłości migrenowe u kobiet w ciąży czy osób w trakcie chemioterapii. O SEA-BAND dla dzieci i dorosłych należy pytać w aptekach.

Producent gwarantuje 100% satysfakcji lub zwrot gotówki.
Akcja promocyjna trwa do 30.06.2015 r.
Więcej szczegółów na stronie na stronie www.opaskinanudnosci.pl/gwarancja.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza