Parownica SC 1 Premium – poręczna i skuteczna pomoc w codziennych porządkach

2015-12-16 11:00

Sprzątanie z użyciem parownicy pozwala utrzymać higienę w domu na najwyższym poziomie, a jednocześnie nie wymaga stosowania detergentów. Dzięki temu czyszczenie parowe jest ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia domowników.

karcher
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Parownica SC 1 Premium Kärcher to bezpieczne rozwiązanie w domu, w którym mieszkają dzieci.

Niewątpliwą zaletą czyszczenia parą jest brak potrzeby stosowania jakichkolwiek detergentów. W związku z tym parownice, takie jak SC 1 Premium firmy Kärcher, należą do rozwiązań ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia domowników, zwłaszcza dzieci. Tradycyjne metody czyszczenia nierzadko usuwają brud jedynie powierzchownie. Natomiast gorąca para skutecznie eliminuje nawet uporczywe zabrudzenia, penetrując szczeliny pomiędzy brudem a powierzchnią i nadając jej higieniczną czystość. Nowa parownica SC 1 to najmniejsze urządzenie tego typu w ofercie Kärcher. Jej ergonomiczny kształt, zredukowana waga (1,5 kg) oraz krótki czas nagrzewania (3 minuty) sprawiają, że jest wygodna w obsłudze i znacznie ułatwia codzienne porządki. Parownica SC 1 Premium jest w standardzie wyposażona w okrągłą szczotkę, dyszę Power, dyszę do detali, dyszę ręczną z wężem parowym, dyszę podłogową. Całe wyposażenie podnosi komfort pracy i zakres zastosowań.

Bakteriobójczą skuteczność parownicy na poziomie 99,99% (dotyczy SC 1.020 – modelu z roku 2014) potwierdzono w badaniach przeprowadzonych przez Instytut Higieny i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Bonn.

Produkty z serii Home Line można znaleźć w specjalistycznych sklepach RTV i AGD.

Więcej informacji na www.karcher.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza