Parownice Kärcher – ekologiczne, skuteczne, oszczędne

2014-05-23 8:00

Czyszczenie parowe nie wymaga użycia środków chemicznych, a jednocześnie ogranicza zużycie wody wykorzystywanej w pracach porządkowych. To sprawia, że parownice są urządzeniami przyjaznymi środowisku naturalnemu.

Parownica
Autor: materiały prasowe Parownice Kärcher są ekologiczne i pozwalają również skrócić czas sprzątania - nawet o połowę!

Parownice Kärcher, oprócz tego, że są ekologiczne, pozwalają również skrócić czas sprzątania, i to nawet o połowę! Za skuteczność czyszczenia parowego odpowiadają parametry techniczne pracy parownicy: ciśnienie i pręd­kość strumienia pary oraz jej temperatura. Gorąca para wodna wnika w najmniejsze szczeliny powierzchni i odrywając nawet najtrudniejsze do usunięcia cząstki brudu, dezynfekuje równocześnie całą powierzchnię.

Bogate wyposażenie sprawia, że każda parownica Kärcher czyści różne powierzchnie wodoodporne – podłogi i okna, kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy czy armaturę kuchenną i łazienkową. Parownice skutecznie usuwają też ślady palców, przypalony tłuszcz, zacieki z kamienia. Dodatkowo, urządzenia są niezwykle proste w obsłudze dzięki ergonomicznym kształtom i zredukowanej wadze.

Parownice Kärcher standardowo są wyposażone w: zestaw do czyszczenia podłóg, dyszę ręczną, wąż parowy z pistoletem, dyszę do detali, okrągłą szczotkę, zestaw ściereczek oraz zawór bezpieczeństwa i zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci.

Więcej szczegółów na temat akcji „Satysfakcja gwarantowana albo zwrot kasy” na stronie internetowej firmy Kärcher (karcher.pl).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza