Plecak turystyczny i szkolny – 2 w 1

2013-02-05 13:19

Kiedy dziecko wyjeżdża na wycieczkę, należy zwrócić szczególną uwagę na to, by odpowiednio je spakować. Spakowanie natomiast nie jest możliwe bez dobrego, wytrzymałego plecaka.

plecak zoo
Autor: _materialy_prasowe

Plecak na wiosenne wycieczki powinien być wykonany z trwałych materiałów, co pozwoli mu przetrwać wszelkie trudy wyjazdu, a także wyposażony w praktyczne przegródki przeznaczone na niezbędne rzeczy.
Plecak Zoo proponowany przez firmę Skip Hop, oprócz tego, że jest wytrzymały, ma także elastyczne kieszenie z siatki, w które można włożyć butelkę wody lub kubek niekapek. Z kolei kieszeń o właściwościach termoizolacyjnych pozwala na przechowywanie przekąsek. Przewidziano w nim również miejsce na wpisanie imienia i nazwiska, co w razie potrzeby umożliwia szybką identyfikację.
Zoo sprawdzi się zarówno jako plecak turystyczny, jak i plecak dla przedszkolaka, gdyż bez problemu zmieści również wszelkie przybory do nauki i zabawy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza