Pomysł na prezent dla malucha. Tiny Love 3 w 1 – leżaczek, bujaczek i łóżeczko

2014-12-24 9:31

Innowacyjny produkt, łączący trzy funkcje w jednym, zapewnia dziecku zarówno zabawę, jak i komfortowy wypoczynek.

Leżaczek-bujaczek Tiny Love można jednym ruchem ręki zmienić w przytulne łóżeczko z miękkim materacem. Po całkowitym rozłożeniu tworzy idealne miejsce do zdrowego, spokojnego snu. Ponadto bujaczek jest wyposażony w zabawkę ze światełkami i wgrane melodie. Leżaczek można ustawić w 3 pozycjach (leżącej, półleżącej, siedzącej). Dostępny w różnych kolorach.

Doskonałą zabawę zapewni dziecku również innowacyjny pałąk Flexi-Play. Maluch może bawić się w różnych pozycjach, zależnie od etapu rozwoju (już od pierwszych dni życia). Jego giętka i elastyczna konstrukcja pozwala tworzyć różne kształty. Pałąk jest wyposażony w lusterko, grzechotkę-kulę z materiału, gryzak, kieszeń „a kuku” o zróżnicowanej teksturze, dodatkowe pętle pozwalające na łatwe przemieszczanie zabawek.

Przy zakupie wielofunkcyjnego leżaczka-bujaczka-łóżeczka Tiny Love w prezencie (za symboliczną złotówkę) pałąk Flexi Play tej samej firmy.

Promocja trwa do 31.01.2015 r. lub do wyczerpania zapasów (w dobrych sklepach lub na www.marko-baby.pl)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza