Porządki z Kärcher. Myjka do okien – szyby na wysoki połysk

2013-12-16 14:17

Mycie okien z pewnością nie należy do ulubionych czynności domowników, ale dzięki takim urządzeniom, jak myjka do okien Kärcher, porządki w domu – nie tylko te przedświąteczne – staną się łatwiejsze i przyjemniejsze.

porzadki z karcher myjka do okien szyby na wysoki polysk
Autor: _materialy_prasowe

Myjka Kärcher WV 50 Plus nie tylko skraca czas pracy, lecz także gwarantuje komfortowe mycie okien. Poza tym jest to urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych. Powierzchnię spryskuje się środkiem czyszczącym, a następnie przeciera ściereczką z mikrofibry. Na koniec wystarczy zebrać wodę przy pomocy urządzenia, które funkcjonuje niczym odkurzacz. Myjka zbiera brudną wodę, nie pozostawiając żadnych plam ani smug. Jedno opakowanie środka czyszczącego w koncentracie wystarcza na przygotowanie 250 ml płynu (jeden zbiornik), który bez problemu usuwa m.in. tłuszcz, kurz, a nawet osad z dymu papierosowego.
Myjka Kärcher wyposażona w litowo-jonową baterię jest bardzo lekka (700 g) i wygodna w użytkowaniu. W pełni naładowana bateria VW 50 pozwala na umycie do 30 m2 powierzchni, co odpowiada 10-15 oknom.
Mycie okien z myjką Kärcher WV 50 Plus jest nie tylko skuteczne i przyjemne, ale również ekologiczne. Nowością jest specjalna lanca teleskopowa, dzięki której można czyścić okna trudno dostępne oraz okna dachowe (w zestawie również ssawka oraz pad z mikrofibry).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza