Poznaj portal CzasDzieci.pl!

2017-03-09 8:51

FOMO – wiesz co to? To lęk, że ominie cię coś ciekawego. Strach, że okazja ucieknie sprzed nosa. Na szczęście są działki, w których FOMO ci nie grozi! Edukacja, rozrywka i wychowanie najmłodszych, to tematy, w których ktoś trzyma rękę na pulsie za ciebie. Poznaj portal CzasDzieci.pl!

Portal Czasdzieci.pl
Autor: materiały prasowe fot. Portal Czasdzieci.pl

CzasDzieci.pl to jeden z największych w Polsce portali informacyjno-rozrywkowy w całości poświęcony najmłodszym. To kopalnia pomysłów na rodzinne spędzanie czasu w domu, mieście i w czasie wyjazdu. To rekomendacje tego co najlepsze w kulturze i edukacji, inspiracje plastyczne i kulinarne, recenzje spektakli, gier, filmów, literackie nowości. Wszystko na jednej stronie, zaprezentowane w przejrzysty i spójny sposób. Załaduj stronę i przebieraj w pomysłach jak w ulęgałkach.

Bo CzasDzieci.pl, to dobry adres dla tych, którzy lubią trzymać rękę na pulsie, i tych którzy oczekują rekomendacji. Redaktorzy portalu to niestrudzeni poszukiwacze najciekawszych i najbardziej wartościowych familijnych warsztatów, spotkań, spektakli i koncertów, ale również wytrawni selekcjonerzy, którzy z miejskiej oferty kulturalnej bezbłędnie wyciągają to, co najlepsze. Podobnie rzecz się ma z działem książki – rozbudowany, na bieżąco aktualizowany, współtworzony przez rodziców – pasjonatów literatury dziecięcej. Dzięki niemu nie ominie cię żadna wartościowa nowość i w punkt dopasujesz lektury do wieku czy zainteresowań dziecka.

Ale CzasDzieci.pl to nie tylko organizacja czasu najmłodszych. To również baza wiedzy na temat wychowania i rozwoju malucha, a ponad dwudziestu ekspertów za darmo pomaga rozwiać rodzicielskie wątpliwości z zakresu psychologii, logopedii, neurologii, dietetyki i pedagogiki.

A czy dzieci też coś dla siebie znajdą? - zapytasz. Odpowiedź brzmi: owszem! W Strefie Dzieci czekają setki kolorowanek, bezpieczne gry online, bajki do słuchania i oglądania, inspiracje plastyczne i zabawy rozwojowe. A dla prawdziwych twardzieli – crazy quiz. Uwaga: wciąga po uszy!

www.czasdzieci.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza