Program dla Mamy i Maleństwa

2012-11-21 15:10

Program dla Mamy i Maleństwa to zaprojektowany z myślą o rodzicach program, który pomaga zadbać o to co najważniejsze - zdrowie dziecka i własne.

karta
Autor: _materialy_prasowe
karta
Autor: _materialy_prasowe

Program oferuje jego uczestniczkom dostęp do atrakcyjnych rabatów – nawet do minus 25 proc. - na starannie wybrany asortyment produktów pielęgnacyjnych i leczniczych dla mam i małych pociech oraz do portalu propagującego specjalistyczną wiedzę  nt. zdrowia dziecka i mamy. Co trzy miesiące w oparciu o sugestie ponad 180 000 uczestników programu dla Mamy i Maleństwa i wiedzę farmaceutów, wybieramy to co najlepsze dla zdrowia pociech. Wszystkie produkty objęte rabatami prezentowane są w specjalnym katalogu promocyjnym aktualizowanym kwartalnie.
Programem skierowany jest głównie do kobiet w ciąży, jak również posiadających dzieci w wieku do lat 5. Zadaniem programu jest zbudowanie trwałej, długoterminowej relacji kobiet z grupy docelowej z programem, zaproponowanie uczestnikom dodatkowych korzyści wynikających z posiadania karty i uczestnictwa w samym programie.
Dla naszych stałych uczestników programu dla Mamy i Maleństwa przygotowujemy we współpracy z różnymi partnerami specjalne bardzo atrakcyjne promocje na produkty i usługi dla rodziców i dzieci.

Jak zapisać się do programu?

Do programu może przystąpić każda mama w ciąży lub z małym dzieckiem. Wystarczy że wypełni ona formularz rejestracyjny programu dla Mamy i Maleństwa dostępny na stronie www.dlamamyimaleństwa lub w jednej z placówek współpracujących w ramach programu. Po rejestracji otrzyma na adres domowy kartę programu uprawniającą do korzystania z rabatów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza