Propozycje wspierających rozwój prezentów dla najmłodszych

2017-12-14 9:08

Okres Bożego Narodzenia wiążą się z licznymi przygotowaniami, wśród których ważne miejsce zajmuje wybór prezentów dla najbliższych. W przypadku najmłodszych warto podarować coś, co spodoba się dziecku, a jednocześnie docenią rodzice. Przedstawiamy propozycje, które wspierają rozwój i edukację malucha, dając mu jednocześnie dużo radości. 

caretero_hiphop
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Kreatywnie
  2. Aktywnie
  3. Nie tylko zabawki

Kreatywnie

Naukę można zacząć od najmłodszych lat, a jej najlepszą formą jest zabawa. Taki cel przyświecał projektowi tablicy edukacyjnej Toyz. Dwustronna (klasyczna tablica i whiteboard), wyposażona w liczne akcesoria (takie jak markery, kreda, magnesy czy gąbka) tablica to propozycja dla każdego malucha ciekawego świata. Produkt zgodny normami EN 71, przeznaczony dla dzieci od lat 3.

caretero_tablica
Autor: materiały prasowe

Aktywnie

Zdobywanie nowych umiejętności sprawia maluchom wyjątkową frajdę - wszystko jest dla nich nowe, zaskakujące i ciekawe. Warto to pielęgnować,  podarowując im zabawki rozwijające koordynację, refleks i ogólną sprawność fizyczną.

HipHop – 3w1 Toyz to chodzik, skoczek i bujaczek wyposażony w cały zestaw zabawek (grzechotki, światełka, piszczki oraz melodyjki). Ma wyprofilowane siedzisko i usztywnione oparcie dla pleców dziecka. Gumowe stopery w podstawie chodzika zapobiegają wjechaniu na nierówny teren czy zsunięciu z wysokiego progu. Produkt zgodny z normami EN 71 i EN 1273, przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 miesięcy i wadze do 12 kg.

Wiecej propozycji na stronach: www.toyz.pl, www.caretero.pl

caretero_hiphop
Autor: materiały prasowe

Propozycją dla małego fana motoryzacji jest samochód na akumulator Audi A3 Toyz na licencji znanej marki motoryzacyjnej. Podobnie jak jego duży  odpowiednik  wyróżnia się wyjątkowym wykonaniem - ma dwa mocne silniki (35 KW każdy) i pojemne akumulatory, gwarantujące płynną jazdę i długą zabawę na jednym ładowaniu. Auto rozpędza się stopniowo, zapewniając dziecku bezpieczeństwo. Audi A3 Toyz można prowadzić samodzielnie lub za pomocą pilota, co pozwala kontrolować jazdę malucha.

Nie tylko zabawki

Nie tylko zabawki sprawiają dzieciom radość i dają możliwość dobrej, beztroskiej zabawy. Przykładem są huśtawki niemowlęce i kojce, będące również „pomocnikiem” rodziców. Caretero Indygo pełni funkcję huśtawki niemowlęcej (do osiągnięcia przez dziecko wagi ok. 9 kg) oraz krzesełka do karmienia. Ma szeroki zakres regulacji oparcia, podnóżka i wysokości oraz wbudowaną pozytywkę, która umila czas posiłków i odpoczynku malucha. Huśtawka zasilana sieciowo lub bateriami.

caretero_auto
Autor: materiały prasowe

Kojec Caretero Traveler zapewnia dziecku przestrzeń do radosnej i bezpiecznej zabawy. W komplecie miękki, kolorowy materacyk, który można wykorzystać podczas innych aktywności z maluchem. Drzwiczki wyposażono w zamek błyskawiczny, umożliwiający starszym dzieciom samodzielne wchodzenie i wychodzenie. Kojec łatwy w składaniu i rozkładaniu oraz transporcie. Produkt zgodny z normą europejską EN 12227.

caretero_kojec
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza