Rusza akcja "Kasa do pary!" na parownice Kärcher! Promocja na wybrane modele parownic

2015-05-21 16:56

W ramach akcji „Kasa do pary”, trwającej od 4.05. do 30.06.2015 r., przy zakupie wybranych parownic klasy SC 3, SC 4 i SC 5 nabywca otrzyma premię w wysokości 50, 100 i 150 zł (w zależności od modelu urządzenia).

Technologia czyszczenia parowego to rozwiązanie ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia domowników, zwłaszcza dzieci, które lubią bawić się na podłodze. Środki czyszczące i ich cząsteczki mogą bowiem zostawać na przedmiotach (w tym zabawkach) dotykanych przez maluchy podczas zabawy, wywołując u nich alergie.

Parownice znajdują zastosowanie w mieszkaniach i domach, gdzie twarde powierzchnie wodoodporne są sprzątane w tradycyjny sposób, często tylko powierzchownie. Czyszczenie parowe to jedno z najbardziej higienicznych metod sprzątania – dzięki niemu usuwane są nawet najtrudniejsze cząstki brudu, poprzez penetrację całej czyszczonej powierzchni, w tym wąskich szczelin i porów materiału. Para opuszczająca dyszę ma temperaturę około 100 stopni Celsjusza.

Wybór spełniającego indywidualne potrzeby urządzenia spośród modeli objętych promocją (SC 3, SC 4, SC 5) umożliwiają czytelne grafiki. W klasie parownic SC 4 i SC 5 konsument może wybrać zestaw z żelazkiem – tzw. Iron Kit.

Warunkiem udziału w akcji "Kasa do pary" jest spełnienie łącznie warunków określonych w regulaminie, czyli m. in.:

  • zachowanie oryginalnego dowodu zakupu
  • wycięcie oryginalnego kodu kreskowego oraz numeru seryjnego z opakowania zakupionego produktu promocyjnego
  • przesłanie skanu lub zdjęcia (w kolorze) wyciętego kodu i numeru poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.karcher-kasadopary.pl
  • dokonanie prawidłowego zgłoszenia udziału w akcji "Kasa do pary", zgodnie z postanowieniami regulaminu

Więcej informacji i regulamin na stronie www.karcher-kasadopary.pl i www.karcher.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza