Rysowanie na ekranie, czyli grzejnik w nowej funkcji

2014-02-03 8:57

Firma Instal-Projekt udowadnia, że ogrzewanie nie musi być nudne. Ciekawą propozycją producenta jest grzejnik INDIVI NEW – urządzenie, które pełni niejedną funkcję.

rysowanie na ekranie czyli grzejnik w nowej funkcji
Autor: _materialy_prasowe

Grzejnik INDIVI NEW wyróżnia się przede wszystkim dużym, szklanym ekranem, dostępnym w trzech wariantach (biały, czarny i lustro). Biała i czarna szyba kryje dodatkową funkcjonalność: można po niej pisać dołączonym do zestawu ścieralnym mazakiem. Taki grzejnik-tablica świetnie sprawdza się np. w kuchni jako rodzinny komunikator lub w pokoju dziecka jako tablica do rysowania.
W łazience, holu lub sypialni można z kolei zamontować grzejnik z lustrem – oprócz oczywistej funkcjonalności optycznie powiększy przestrzeń i wtopi się w monochromatyczną aranżację.
Grzejniki INDIVI NEW mają wymienne ekrany, więc w zależności od potrzeb można samodzielnie zmienić wygląd urządzenia.
INDIVI NEW firmy Instal-Projekt został wyróżniony tytułem DOBRY DESIGN 2014, przyznawanym najciekawszym artykułom wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza