Si Switch Completo – obrotowy wózek dziecięcy marki Peg-Pérego

2015-03-05 7:02

Wózek dziecięcy Si Switch Completo to nowość, a jednocześnie jeden z lżejszych modeli Peg-Pérego z siedziskiem obracanym o 360°.

Wózek dziecięcy Si Switch
Autor: _materialy_prasowe Wózek dziecięcy Si Switch jest lekki i ma niewielkie rozmiary. Ułatwi każdy spacer i każdą wycieczkę z dzieckiem.

Si Switch waży zaledwie 8 kg i jest jednym z lżejszych modeli Peg-Pérego. Ten wózek dziecięcy ma siedzisko przekładane o 360°. Jego kompaktowe wymiary (składany w parasolkę) i niewielka waga sprawiają, że idealnie nadaje się na wycieczki i spacery po mieście. Co więcej, boczny uchwyt ułatwia przeprowadzenie wózka po złożeniu. Wyposażony w folię przeciwdeszczową, pokrowiec na nogi, pałąk i kosz. Ma pojedyncze, amortyzowane koła z kulkowymi łożyskami (przednie obrotowe z blokadą, tylne z centralnym hamulcem). Możliwość zamontowania Navetty Pop-Up oraz fotelika Primo Viaggio SL za pomocą adapterów.

Więcej informacji na temat wózka dziecięcego Si Switch Completo oraz innych modeli na stronie internetowej www.akord.poznan.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza