Sposób na szybkie suszenie ubrań – suszarka na pranie TOTU

2013-12-18 22:14

Suszarka na pranie to niezbędny sprzęt w każdym domu. Ale co, jeśli suszenie prania trwa zbyt długo, a oczekiwanie na ulubioną bluzkę czy sukienkę przeciąga się w nieskończoność? Tego typu problemy pomoże rozwiązać suszarka elektryczna.

sposob na szybkie suszenie ubran suszarka na pranie totu
Autor: _materialy_prasowe

Jeżeli na łazienkowej suszarce zalega mokre pranie, a domownicy zbyt szybko dostarczają kolejne brudne ubrania, skutecznym rozwiązaniem będzie suszarka elektryczna. Tego typu urządzenie wprowadziła na rynek firma Instal-Projekt, gwarantując jego ekonomiczność i szybkość działania.
Funkcjonalna suszarka elektryczna TOTU stanowi odpowiedź na wyzwania związane z codziennymi pracami domowymi. Jest prosta w obsłudze, a wysuszenie jednej partii prania trwa – w zależności od typu  materiału, temperatury i wilgotności otoczenia oraz stopnia odwirowania suszonych rzeczy – od 4 do 6 godzin. Dzięki niskiemu zużyciu energii elektrycznej koszt wysuszenia wynosi ok. 1 zł*.
Korpus suszarki TOTU jest wykonany z elementów stalowych lakierowanych proszkowo, co zapewnia jej trwałość (2 lata gwarancji) i łatwe utrzymanie w czystości. Skrzydła TOTU zaprojektowano w sposób umożliwiający suszenie nawet bardzo delikatnych tkanin. Ponadto zastosowane rozwiązania pozwalają na używanie suszarki w różnych pomieszczeniach oraz jej bezproblemowe przechowywanie. Produkt występuje w trzech wariantach kolorystycznych.
Suszarka elektryczna polecana jest szczególnie rodzicom małych dzieci, wieloosobowym rodzinom, ludziom aktywnym zawodowo oraz wszystkim tym, którzy chcą skrócić czas suszenia prania.

* wg średniej taryfy dystrybutora energii elektrycznej za czas suszenia w ciągu 6 godzin

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza