Suplement Holistic LactoVitalis Kids w trosce o zdrowy brzuszek dziecka

2015-12-02 11:53

Holistic LactoVitalis Kids to unikalny suplement diety w formie tabletek z miliarda żywych bakterii kwasu mlekowego. Skutecznie wspomaga florę bakteryjną jelit u dzieci.

suplement diety
Autor: materiały prasowe Preparat Holistic LactoVitalis Kids stworzony z myślą o najmłodszych.

Skuteczność suplementu LactoVitalis Kids wynika z tego, że bakterie są zabezpieczone specjalnymi kapsułkami (Duolac), których rozpuszczenie zależy od poziomu pH. Kwasowe środowisko żołądka nie rozpuszcza kapsułki – jest ona  zamknięta i chroni bakterie przed działaniem kwasu żołądkowego. Dopiero w jelitach, gdzie wartość pH zbliża się do 7, kapsułka uwalnia nienaruszone bakterie. Dlatego też suplement LactoVitalis Kids można przyjmować niezależnie od posiłków.

Suplement może być przechowywany w temperaturze pokojowej do 12 miesięcy, dając gwarancję, że co najmniej 80 procent żywych bakterii dotrze do miejsca przeznaczenia. Pod tym względem jest to produkt unikalny.

W opakowaniu znajduje się 30 tabletek do żucia.

Skład tabletki:

  • B. lactis 200 mln
  • B. longum 200 mln
  • L. acidophilus 200 mln
  • L. plantarum 200 mln
  • S. thermophilus 200 mln
  • FOS (Fruktooligosacharydy) 75 mg

Dawkowanie:
1 tabletka dziennie podczas jedzenia. Dawka według potrzeb może być zwiększona do 2–4 tabletek dziennie. Zawiera ksylitol (cukier brzozowy) i nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający. Zalecana dawka nie powinna zostać przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza