Sutricon – zwalczaj blizny na dwa sposoby!

2015-01-20 16:25

Marka Sutricon to dwa produkty: plastry silikonowe oraz żel silikonowy. Skuteczne rozwiązanie na wszystkie rodzaje blizn.

Maść Sutricon
Autor: materiały prasowe

Obydwa produkty są przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzajów blizn:

- Plastry silikonowe Sutricon – do stosowania w leczeniu większych blizn i na płaskich powierzchniach ciała: blizny pooperacyjne, pooparzeniowe, po cięciu cesarskim, pourazowe, przy nieprawidłowym bliznowaceniu. Plastry można stosować zarówno na blizny świeże, jak i dojrzałe, nawet powstałe przed 10 laty.

Plastry skutecznie poprawiają wygląd i elastyczność blizn oraz redukują dyskomfort w postaci bólu, swędzenia, uczucia ciągnięcia skóry. Zawierają najskuteczniejszą substancję: silikon. Ich skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych. Dzięki swej wyjątkowej strukturze charakteryzują się niezwykłą wygodą stosowania – nie brudzą w przeciwieństwie do maści, są ultra-cienkie i przezroczyste (zapewniają dyskrecję), elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do kształtów ciała. Można je przyciąć do wielkości blizny i wielokrotnie aplikować za sprawą doskonałej przyczepności.
Mają rekomendację Międzynarodowego Zespołu Ekspertów ds. Leczenia Blizn i polecane przez ginekologów dla kobiet po cesarskim cięciu.

- Żel silikonowy Sutricon – do stosowania w pielęgnacji blizn mniejszych, znajdujących się na otwartych powierzchniach skóry (twarz, dłonie) lub na zgięciach (np. łokieć, kolano itp.): blizny potrądzikowe, po wycięciu znamienia, pooperacyjne, pooparzeniowe, pourazowe, przerostowe,  keloidy (bliznowce), rozstępy.

Pomaga w zmniejszeniu, rozjaśnieniu i wygładzeniu blizn. Najlepsze efekty uzyskuje się poprzez aplikację żelu połączoną z masażem blizn. Jego dużą zaletą jest konsystencja, która nie pozostawia tłustego filmu, co sprzyja wygodnemu masowaniu blizn. Dodatkowo pozostawia skórę jedwabiście gładką w dotyku i matową (efekty silky). Żel jest przezroczysty, bezwonny i hipoalergiczny.

Oba produkty mogą być stosowane również komplementarnie.
Cena ok. 100 zł (plastry, 5 plastrów o wymiarach 5x30 cm), ok. 35 zł (żel o pojemności 15 ml).
Produkty można kupić w drogerii internetowej na https://drogeriazdrowie.pl/.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza