Szybkie odkurzanie... bez odkurzacza

2013-03-05 7:00

Urządzenia do sprzątania to nie tylko odkurzacz i szczotka do zamiatania. Mogą być one na tyle pomysłowe, że z powodzeniem zastąpią tradycyjne sprzęty, oszczędzając czas i zapewniając komfort porządków.

szybkie odkurzanie bez odkurzacza
Autor: _materialy_prasowe

W miejscach i sytuacjach, kiedy użycie odkurzacza byłoby kłopotliwe, a miotły – mało wygodne, sprawdzi się szczotka Kärcher z napędem akumulatorowym, która sprawnie usuwa zanieczyszczenia z twardych podłóg i dywanów. Idealnie sprawdza się wtedy, gdy nam się spieszy – w czasie, który jest potrzebny do przygotowania odkurzacza, szczotka Kärcher pozwoli nam już posprzątać.
Sprzątanie szczotką jest komfortowe, bo nie utrudniają go kable, a teleskopowa rura prowadząca z możliwością regulacji wysokości pozwala na pracę w wygodnej pozycji, bez konieczności schylania się.
Wydajna szczotka zbiera nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, doskonale radząc sobie również z większymi śmieciami. Dzięki dodatkowej szczecinie na krawędzi szczotka pozwala na dokładne wymiatanie śmieci również przy ścianach. Niska głowica umożliwia zamiatanie pod meblami.
Szczotka K 55 zajmuje mało miejsca, nie wymaga torebek filtracyjnych, a zbiornik na śmieci jest łatwy do opróżnienia. Uchwyt naścienny i ładowarka sprawiają, że szczotka jest zawsze gotowa do pracy. Dodatkową zaletą tego urządzenia do sprzątania jest możliwość usuwania sierści zwierząt ze wszystkich rodzajów podłóg.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza